Херсонцям розкажуть як працює офіс Мережі правового розвитку

У п'ятницю, 23 лютого, об 11.00 в Кризовому медіа-центрі Херсон, що знаходиться за адресою: вул. Пилипа Орлика (9 Січня), 30, офіс 33 (перший поверх) відбудеться прес-конференція з теми «100 днів роботи Херсонського офісу Мережі правового розвитку».

З 5 грудня 2017 року Херсонський офіс Мережі правового розвитку при ГО «ІРЦ «Правовий простір» та Херсонській обласній організації Комітету виборців Україні надає мешканцям міста безоплатну первинну правову допомогу в будівлі Херсонської міської ради (пр-т Ушакова, 37). Прийом юристами ведеться в кабінеті 115 на першому поверсі з понеділка по п’ятницю.

Спікери:

Наталя Бімбірайте – директор ГО «ІРЦ «Правовий простір»;

Дементій Бєлий – голова ХОО КВУ;

Сергій Плахотнюк – юрист ГО «ІРЦ «Правовий простір».

Спікери розкажуть, як пройшли 100 днів роботи Херсонського офісу Мережі правового розвитку, з яких питань громадяни звертаються найчастіше, які є складнощі та успіхи.

Адреса Центру безоплатної первинної правової допомоги: пр. Ушакова, 37, каб. 115 (будівля Херсонської міської ради). 

Графік роботи юристів: понеділок – четвер з 9.00 до 12.00 та 13.00 до 17.00. По п’ятницях з 9.00 до 12.00 та 13.00 до 15.45. 

P.S. Центр безоплатної первинної правової допомоги створений Херсонським офісом Мережі правового розвитку при ІРЦ «Правовий простір» за підтримки Херсонської міської ради та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках проекту «Енергія змін».

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини