Енергонезалежність України

Як Прем'єр-міністр, Володимир Гройсман має створювати умови для енергонезалежності нашої економіки від Росії і окупованих нею територій. Це пряме завдання голови Уряду держави, що веде Війну за свою Незалежність.

Крики на кшталт: "Ми не можемо припинити торгувати із Захарченком, Плотницьким і Путіним, інакше почнуться віяльні відключення" не допоможуть ані Прем'єр-міністру, ані міністру енергетики, ані нікому іншому далі покривати величезну торгівлю на крові. Ця торгівля фінансує нові напади на українські землі, і робить продовження війни безкінечно вигідною для Ріната Ахметова і його посіпак в керівництві державою.

Ветерани Війни за Незалежність, що перекрили більшість залізничних маршрутів цієї торгівлі на крові, чекають від Уряду України ясного і ефективного плану, який дозволить зробити всю енергетику незалежною від агресора і при цьому зберегти тепло для людей та електроенергію для промисловості.

Неспроможні розробити і втілити цей план знають де в будинку Уряду є двері.

Оскільки урядовці далі саботують виконання цього завдання, прохання спеціалістам, експертам, що здатні розробити і спланувати потрібні дії, та небайдужим до долі України керівникам енергетичних підприємств напряму зв'язуватися із Штаб блокади торгівлі з окупантами.

Щойно разом із Семен Семенченко ми зустрілися з керівництвом Слов'янської теплоелектростанції та з'ясували, що у них вже підготовлений план як зберегти тепло для людей до кінця зими.

Єгор Соболєв

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...