Експорт свіжих овочів та фруктів

З метою підтримки українських експортерів плодової та овочевої продукції 01 березня в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Херсонська Торгово-промислова палата за підтримки посольства Великої Британії в Україні провела семінар для виробників та експортерів Херсонської області на тему: "Експорт свіжих овочів та фруктів до ЄС".

Семінар проведений за участю Департаменту агропромислового розвитку, Державної фітосанітарної інспекції Херсонської області та провідного консультанта Global Food Safety Initiative з безпеки харчових продуктів первинного сільського господарства - Стіва Хомера. Було висвітлено ряд питань, а саме стосовно можливості виробників Херсонщини експортувати свіжі овочі та фрукти до країн ЄС, оформлення та видача фітосанітарних сертифікатів на експорт продукції, попит на вироблену продукцію області в країнах ЄС.
Метою заходу було підвищення обізнаності вітчизняних виробників щодо вимог до безпечності харчових продуктів первинного сільського господарства в умовах їх реалізації на ринках країн - членів ЄС, так як потенціал Херсонщини дає можливість створювати брендову продукцію та закріпити свої позиції на міжнародному ринку.

Александр Паливода

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...