Домашня рись завоювала мережу грайливим характером і поступливою вдачею

Стало відомо, що в будинку оселився досить незвичайний вихованець, а саме каракал, який відноситься до хижих видів сімейства котячих.

"Дика" кицька отримала прізвисько Тіффані. Її господарі стверджують, що вона добра та ласкава. Відео з хижим вихованцем розмістили в пабліку "Кітоманія" в соціальній мережі Іnstagram.

Так, на ролику видно, що Тіффані приносить в зубах іграшку, нагадуючи такою поведінкою більше собаку, ніж кішку.

Також вона легко привчила своїх господарів до порядку і тепер одяг не лежить де завгодно, а складений і захований в шафу. В іншому випадку одяг буде в позначках від кігтів вихованця.

Ще у Тіффані дуже розвинене почуття емпатії. Якщо комусь погано, вона буде сидіти поруч і втішати. Коли господиня спить, кицька дрімає біля неї або йде до іншої кімнати та сидить тихо.

Наголошується, що каракал є ще й вихованим улюбленцем, їжу зі столу не просить. Виключення складають лише морозиво або сир.

Тіффані любить гратися. На відео можна поспостерігати за тим, як вона слухняно приносить іграшку господині. Дівчина кидає іграшку вдалину, а каракал приносить її в зубах і веселощі продовжуються.

Користувачам мережі дуже сподобалася домашня і граціозна кішка. Також вони цікавилися, як Тіффані спить, якій їжі віддає перевагу та хвалили за милу зовнішність і поступливий характер.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...