Чотири секрети, як повеселішати

Незавершені проєкти, багато роботи, невдалі свята, розбіжності в сім'ї або погане самопочуття можуть вибити з колії кого-завгодно. Але, буває і так, що поганий настрій з'являється просто так без будь-якої причини. Щоб це виправити не обов'язково робити над собою титанічні зусилля, важливо просто знати кілька секретів гарного настрою.

Їжте яскраві овочі

Яскраві цитрусові і болгарський перець багаті вітаміном С і містять рутин, який зміцнює стінки капілярів. Вживання цих продуктів є хорошою профілактикою бронхітів, застуди і навіть астми. А ще кольорові овочі виводять з організму холестерин.

Приведіть нерви до ладу

Для поліпшення роботи всього організму – зміцнення імунної системи, поліпшення якості сну, розумової і фізичної працездатності, а також стійкості до впливу стресу – необхідний магній. На жаль, в сучасному раціоні більшості людей його бракує.

Стежте за поставою

Застої в шийно-хребетному відділі призводять до запаморочень, головного болю, болю в плечах і до набряків обличчя.

Частіше обіймайтеся

Коли люди обіймаються, організм виробляє гормон окситоцин, який робить нас щасливими. Тому зустрічайтеся зі старими друзями з приводу і без. Психологи вважають, що, коли вдома або на роботі виникають проблеми, люди з достатньою соціальною підтримкою легше переносять проблеми і неприємності.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини