АМКУ на півмільйона оштрафував групу змовників за розпил понад п’ятнадцяти тендерів

Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету в Тернопільській області оштрафувала групу підприємців Романа, Світлану та Юрія Олійників, Романа Галавана та Володимира Тхорика на 503 тис грн. за антиконкурентні дії на торгах. 

Про це повідомляэ сайт "НашіГроші".

Йдеться про їхню участь в низці закупівель Тернопільської області.

Вперше про пов’язаність сім’ї Олійників та Романа Галавана «Наші гроші. Львів» написали в січні цього року. В новині про закупівлю свинини Тернопільським обласним навчально-реабілітаційним центром у підприємця Юрія Олійника за 251,9 тис грн. зазначили, що змовників об’єднувало підприємство «Галичина-Агро». Саме цій фірмі, директором якої був Роман Галаван, його конкурент Юрій Олійник постачав товари. Він також користувався авто Галавана за довіреністю. Крім того, бізнес-партнером Галавана в цьому підприємстві була мати Юрія Олійника Світлана Олійник.

Також конкуренти подали на торги схожі за структурою довідки, які містили однакові помилки.

Сам же Роман Галаван орендував холодильне приміщення у ТОВ «Микулин», директором та співвласником якого був батько Юрія Олійника Роман Олійник. Останній для участі в закупівлях також подавав документи від підприємства «Микулин», наприклад, свідоцтво на нерухоме майно, технічний паспорт тощо.

Загалом Роман Галаван зустрічався на торгах з сім’єю Олійників дванадцять разів, а з Володимиром Тхориком – п’ять.

В результаті експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» скерували звернення до АМКУ. Комітет також встановив, що підприємці користувалися однією IP-адресою та однією  програмою для створення pdf-файлів. Тож Роман Олійник отримав 63 тис грн. штрафу, Роман Галаван – 183 тис грн., Юрій Олійник – 38,5 тис грн., Володимир Тхорик – 173 тис грн. та Світлана Олійник – 45 тис грн. Підприємці також не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини