Підтримати нас

ТОП 5 дивних фобій, які не лікуються

25 вересня 2017 12:00
1,327
Поширити:

Дивина, але існують люди, які бояться не лише павуків, жучків чи мишей, але, наприклад, Папу римського або сиру! Які ще фобії бувають і не піддаються лікуванню або нормальному поясненню, пише "Країна Здоров'я".

Папафобія

Папафобія - це стан, коли страх виникає при вигляді або думки про Папу Римського. Вчені всього світу не можуть з'ясувати, що ж є причиною такого страху, і ніхто до цих пір точно не знає, що здатне викликати дане захворювання.

Турофобія

Фобія з таким дивним назвою виражається в страху сиру. Люди з цією фобією покриваються потом, коли бачать навіть малесенький шматочок сиру. Є й ті, хто навіть слово «сир» чути не можуть. Нелюбов до сиру зрозуміла, але страх його - ні, адже, здавалося б, що може бути страшного в тертому сирі, наприклад?

Геніофобія

Якщо хтось кинувся від вас навтьоки - це не означає, що з вами щось не так! Можливо, людина просто злякалася вашого підборіддя. Люди, які страждають цим видом фобії, бояться випнутих підборідь, або подвійних підборідь.

Арахібутірофобія

Люди з таким захворюванням бояться, що арахісове масло прилипне до їх піднебіння. Але що страшного в цьому, спитаєте ви? Можливо, це страх чогось липкого, що може склеїти ротову порожнину і тим самим перешкодити нормальному диханню. Якщо з носієм такої фобії трапляється те, чого він так боїться, то людина впадає в паніку, або починає задихатися. І незрозуміло в чому причина - в тому, що арахісове масло заважає їм дихати, або в тому, що вони задихаються від паніки.

Анатідаефобія

Виявляється, люди бояться не тільки переслідувачів кримінального штибу, є і такі, кого лякає сама думка про те, що десь існує гусак або качка, які за ними стежать. І неважливо де ці страждальці знаходяться - десь існує всевидюча качка! Від цієї думки люди приходять в стан тривожності, починають тремтіти, і їм навіть стає важко ковтати.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів