Підтримати нас

10 хітів Каннського кінофестивалю, які покажуть в Україні

16 червня 2017 07:00
655
Поширити:

Через місяць після закінчення 70-го Каннського кінофестивалю стало відомо, що більшість фільмів конкурсної програми вийдуть в український прокат, пише Gazeta.ua.

Квадрат, реж. Рубен Естлунд

За сюжетом Крістіан - куратор музею сучасного мистецтва захоплюється новим проектом. Прямо на "площі справедливості" Крістіана обкрадають. Він вираховує район у якому може жити крадій. Розносить по поштових скриньках об'яву "Я знаю, що це ти вкрав мій телефон" і чекає реакції мешканців.

Гарні часи, реж. Бен і Джошуа Сефді

Кримінальна драма братів Сефді з Робертом Паттінсоном у головній ролі розповідає про людину, у якої є одна ніч, щоб обігнати час і врятувати брата, який потрапив до в'язниці після невдалого пограбування банку.

Подвійний коханець, реж. Франсуа Озон

Дівчина Хлоя ходить на прийом до психотерапевта Поля, щоб вилікуватися від депресії. Через деякий час Хлоя закохується у свого лікаря і переїжджає до нього. Тоді ж вона дізнається, що її коханий має подвійне нутро.

Молодий Годар, реж. Мішель Хазанавічус

Париж, 1967 рік. Жан Люк Годар - режисер. Він шалено закоханий в актрису Анн Вяземськи, яка молодша за нього на 20 років. Вони щасливі і поєднуються законним шлюбом. 1968 року молодіжний бунт захоплюють генія в пучину революції.

Вбивство священного оленя, реж. Йоргос Лантімос

Головний герой – успішний хірург, чоловік та батько двох дітей. Під час однієї з операції пацієнт помирає на операційному столі лікаря. Через відчуття провини за його смерть, чоловік починає більше часу проводити з сином-підлітком. Пізніше з'ясовується, що син також хворий і більше не може ходити. Недуг поширюється на дочку героя. Щоб розірвати порочне коло смертей лікар вирішує принести в жертву "священного оленя".

На межі, реж. Фатіх Акін

Ідеальне життя Каті в одну мить перетворилася на руїни - в результаті терористичного акту загинули її чоловік і син. Друзі та сім'я намагаються зупинити її сльози, допомогти знайти сили жити однією. У шаленому пошуку винуватців безглуздого вбивства Катя не знаходить справедливості. І після довгої скорботи, в абсолютному безсиллі вона йде на радикальні заходи.

Роден, реж. Жак Дуайон

У основі сюжету фільму історія сходження французького скульптора Огюста Родена до вершини світового мистецтва. У сорокарічному віці він отримує від уряду Франції перше замовлення: "Брами пекла", над якими він пропрацює 27 років. Він залишає свою супутницю та матір його єдиної дитини Роз Бере, заради талановитої учениці Каміли Клодель.

Тебе тут ніколи не було, реж. Лінн Ремсі

Відставний військовий і колишній агент ФБР Джо знаходить собі нове заняття: він визволяє дівчат з секс-торгівлі, діючи за рамками закону. Отримавши замовлення від великого політика, чия дочка-підліток потрапила в бордель, Джо з'ясовує, що брудний бізнес вплетений в павутину масштабної корупції і змов.

Хеппі-енд, реж. Міхаель Ханеке

Французьке місто Кале, 2015 рік. З Іраку і Сирії в Європу хлинули тисячі емігрантів, що рятуються від постійних воєн на Близькому Сході. Їхній приїзд став основою для розвитку драматичної історії в сім'ї корінних жителів Кале — сім'ї Анн Лоран. Її батько Жорж хоче покінчити життя самогубством. Брат Тома дізнається про те, що у нього померла колишня дружина і забирає до себе доньку-підлітка, незважаючи на те, що збирається одружитися знову. Дванадцятирічна племінниця Анн Ева "живе" в соціальних мережах, постійно тримаючи в руках смартфон.

Як розмовляти з дівчатами на вечірках, реж. Джон Кемерон Мітчелл

Троє друзі-панків — Енн, Вік і Джон, що видають любительський журнал Virys, якось знаходять дивний будинок, де грає дивна музика. Там усередині вдаються до танців дивні люди, але панків цим не візьмеш. Хлопці розділяються: Енн знайомиться з чарівною Зан, Вік усамітнюється із затягнутою в латекс Стеллою, а Джон захоплений танцем. Усі нові знайомі трійці — прибульці.

На 70-му Каннському кінофестивалі у Франції "Золоту пальмову гілку" отримав драматичний фільм "Квадрат" швецького режисера Рубена Естлунда. Кінокритик Антон Долін поділився враженнями від картин, яких відзначило журі.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів