Підтримати нас

Школа замовила харчування ФОПу, який готував документи на техніці тендерного комітету

Автор статті
25 січня 2020 08:30
669
Поширити:

Стрийська спеціалізована школа №4 за результатом відкритих торгів підписала договір із приватною  підприємицею Любомирою Черепанин на послуги з харчування учнів 1-4 класів на 576 тис грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані системи «Прозорро».

За договором, переможець тендеру буде забезпечувати сніданками та обідами учнів 1-4 класів та пільгових категорій, зокрема, сніданки та обіди, вартість яких становитиме 11 та 16 грн відповідно. Єдиним конкурентом на торгах виступила ще одна приватна підприємиця Галина Петрикович із пропозицією на 2,7 тис грн. дорожчою. Але її поведінка на торгах свідчить про технічний характер її участі: конкуренти не торгувались під час аукціону, і Петрикович не завантажила низку необхідних документів. Крім того, Любомира Черепанин та Галина Петрикович подала кілька однакового змісту і оформлення довідок, хоча замовник вимагав їх у довільній формі.

Проблеми із документами є і у переможця, тобто Любомири Черепанин. Наприклад, відсутній витяг з реєстру платників податку та довідки про внесення до реєстру операторів ринку харчових продуктів через що тендерний комітет мав відхилити цю пропозицію.

Однак відхилення не відбулось, можливо, через те, що тендерний комітет і переможець тендеру тісно «співпрацюють». Як стало відомо із метаданих відсканованих файлів, Любомира Черепанин готувала документи для участі в торгах на тому ж сканері, що і тендерний комітет.

Першим коментарем для «НГ. Львів»  Любомири Черепанин було:

«А що таке? Хіба не можна?»

Проте до кінця розмови з журналістом вона змінила свою думку і заперечила факт використання техніки замовника.

Секретар тендерного комітету школи Галина Басараб також заперечила використання техніки переможцем торгів. Вона також додала, що не знає яким чином у документах замовника та переможця однакові метадані.

Любомира Черепанин зареєстрована у Стрию і з 2017 року взяла участь у 10 закупівлях серед яких перемогла у 4, усі з яких – від Стрийської спеціалізованої школи №4 загальною вартістю 1,8 млн грн.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ