Підтримати нас

Марс Гіменею не завада, або Про кохання та одруження під час війни

01 липня 2024 14:34
1,023
Поширити:

Костянтин та Ірина щойно побралися. Він боронить Україну на східному фронті, сьогодні приїхав до коханої на кілька днів.

Війна війною, а щастя та любов не живуть за графіком або якимись правилами…

Колись суботами у РАЦСах були “аншлаги”, а на вулицях Херсона не змовкали клаксони весільних кортежів. Дорогі авто, вишукані сукні наречених, чисельні юрби веселих гостей, море шампанського, багатогодинні фотосесії в красивих куточках нашого міста, яскраві та гучні бенкети, які закінчувалися таким же салютом. Останні роки салюти в країні, на сході якої йшла війна, були дуже недоречними, та хто ж на це зважав?

Сьогоднішні реалії: розбиті ворожими обстрілами херсонські РАЦСи, скуйовджені алеї та парки, короткі (в цілях безпеки) фотосесії наречених у небагатьох уцілілих оазах. І все це – під нескінченні сирени повітряної тривоги.

Розпис без будь-яких урочистостей. Він, як правило, у пікселі, Вона – у вишиванці або сукні, яка б підкреслювала український колорит. І все поспіхом. У більшості випадків. Кілька днів відпустки – і знову на нуль.

А зараз єдине бажання: налюбитися, надивитися, набутися одне з одним за ці кілька днів.

А як же салют? На честь молодят побратими обов’язково “відсалютують” по ворожих позиціях. Нехай Костянтин та Ірина проживуть многії літа в любові та злагоді.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів