Підтримати нас

З мережі видаляють понад 70% повідомлень, що містять мову ненависті

06 лютого 2019 14:23
653
Поширити:

Після запровадження Кодексу поведінки у 2016 році, до якого приєдналися найбільші IT-компанії та соціальні мережі світу кількість шкідливого контенту, який видаляється з мережі, вдалося збільшити з 28 до 72%.

Про це у понеділок під час прес-конференції у Брюсселі розповіла єврокомісар з питань юстиції, захисту прав споживачів та гендерної рівності Вера Юрова (Vĕra Jourová), повідомляє Укрінформ.

«72 відсотки шкідливого контенту, що видаляється – це позитивний результат. Зрозуміло, ми не хотіли б, щоб цей показник дорівнював 100 відсоткам, адже дотримання громадянських свобод залишається для нас головним принципом. Водночас саме систематичне розповсюдження повідомлень ненависті та нетерпимості складає справжню загрозу для свободи слова», - зауважила єврокомісар.

За її словами, у 2016 році, коли Єврокомісія заснувала Кодекс поведінки та запропонувала провайдерам добровільно приєднуватися до нього, показник шкідливого або агресивного контенту, який видалявся, не перевищував 28 відсотків. Станом на сьогодні, IT-компанії здатні протягом 24 годин аналізувати до 89 відсотків контенту на наявність повідомлень ненависті та ефективно протидіяти цьому феномену.

До категорії «повідомлень ненависті» належать інформаційні повідомлення, які мають на меті пропагування расизму, ксенофобії, містять заклики до насильства та агресії.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів