Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Дві третини українців вважають, що існує вік, коли “вже пізно” змінити фах

Поширити:
22 травня 2019 13:30
893

За даними соціологічного дослідження щодо трудової дискримінації українців віком старше за 50 років, 43% українців вважають, що чим старша людина, тим гірше це в неї це виходить творчо вирішувати завдання.

Дослідження проводила на замовлення холдингу 1+1 media дослідницька агенція Info Sapiens, повідомляє УНІАН.

За словами соціологів, старші люди більш схильні наймати на роботу однолітків, а молоді не схильні брати на роботу старших за себе людей через те, що вони "відчувають, що їм некомфортно буде ними керувати".

Також кожен третій респондент вказав, що був свідком принаймні одного випадку, коли керівництво гірше ставилося до людей старшого віку. Серед іншого, за результатами дослідження, 48% опитаних вважають, що компанії, де працює переважно молодь, досягають більших успіхів.

"Майже дві третини опитаних вважають, що існує той вік, коли "вже пізно": пізно змінити свій фах, пізно розпочати свою справу, пізно зрозуміти, що ти робив щось одне, але зараз світ змінився і ти також здатний змінюватися разом зі світом. І цей вік, коли "вже запізно", – це вік 50–56 років", – розповіла на презентації дослідження директор з маркетингових комунікацій 1+1 media Світлана Павелецька.

У свою чергу HR-директорка 1+1 media Лариса Брувер зауважила, що нині в холдингу працює близько 2 тис. осіб, 12% з яких – це люди, старші за 50 років. Водночас розподіл результатів річної оцінки успішності персоналу за віковими групами показує, що в групі 50+ вони практично нічим не відрізняються від групи "до 30 років".

"Серед співробітників, які за останні 12 місяців почали працювати в холдингу, людей старше 50 всього лише 5%. На жаль, це не тому, що ми не готові брати, а тому, що сам потік вхідних кандидатів у цій віковій категорії достатньо низький", – констатувала Брувер.

Незабаром медіахолдинг запустить соціальний проект, спрямований на подолання вікової дискримінації, який створили разом із сайтом з пошуку роботи Rabota.ua, благодійним фондом "Життєлюб" та кадровою компанією "АНКОР".

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів