Вивчити уроки Путіна

Вивчити уроки Путіна

Путін не нападе. Це не логічно і йому це не вигідно. Загострення відносин з Західом і НАТО, посилення санкцій, міжнародна ізоляція, тавро «імперії зла» і потік цинкових трун в міста і села РФ.

А чи була здорова логіка і геополітична вигода в анексії Криму? Окупації Донбасу і проєкт «Новоросія»? Вбивствах опозиціонерів і отруєнні та арешті Навального? У «Градах», які з ростовської області луплять по нашій території та в російських солдатах, що замикали котли навколо Іловайська та Дебальцеве? У «Буці», що збив малайзійський Боїнг?

Забудьте про логіку і вигоду. У Путіна вони інші. Він живе у своєму власному світі та підпорядковується своїй власній логіці: за ким сила, нахабство, сміливість порушувати загальноприйняте - той і правий. Той і переможець.

Потрібно сподіватися на краще, але готуватися до можливої ​​війни по-справжньому.

А ще краще вже вести її на всіх фронтах.

Готувати війська. Бажано не до тієї окопної війни 2014 року, де зустрілися дві радянські армії - мала і велика, а до війни мережацентричної, війні малих автономних бойових груп, об'єднаних єдиною інформмережею проти переважаючого по чисельності супротивника в умовах ворожих тилів і оточення. Війні дронів, безпілотників і ракет малої і середньої дальності.

Терміново створювати тероборону. Проводити навчання. Озброювати населення і готувати для тероборони систему укріпрайонів, схронів і мобільні командні бази і шпиталі

Вже вести війну в інфорпросторі. Запускати пропаганду і контрпропаганду. Ось тут і знадобиться і російська мова.

Давати свободу економіці, підприємництву та місцевому самоврядуванню. Ліквідувати роздутий і малоефективний чиновницький апарат - замінюючи його самоврядуванням громадян і компактними органами влади як в центрі, так і в регіонах. Без соціальної та економічної бази - ми не боєздатні.

Вести війну на дипломатичному фронті. Але не тішити себе ілюзіями про НАТО і про те, що «захід нам допоможе». Допоможе. Якщо зможемо самі перемагати агресора.

Взагалі-то Путін наш найефективніший ментор і вчитель. Демонтажер наших ілюзій і нашої інфантильності.

Він уже виконав з нами багато роботи.

Росія брат і друг?

З агресором завжди можливо домовитися по-людськи?

Варто було позбавляти себе ядерної зброї заради якихось обіцянок від сильних світу цього на папері і без гарантій?

Навіщо нам у клуб західної цивілізації, в Євросоюз, в НАТО?

Нам не потрібна армія, ми мирна країна і з нами ніхто не буде воювати?

Навіщо нам воєнпром, виробництво власного озброєння і оборонні технології?

Навіщо нам право на зброю і самооборону?

Навіщо нам змінюваність влади, політична конкуренція і демократія?

За останні роки Володимир Володимирович багатьом з нас допоміг знайти відповіді на ці питання. І продовжує допомагати. Настав час нам остаточно знайти всі відповіді на всі питання, вивчити всі уроки. І ліквідувати цього вчителя. Бажано - фізично.

Сергей Гайдай

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...