В Україні створили перший в історії урок для дітей-аутистів

В Україні створили перший в історії урок для дітей-аутистів

В Україні створили перший шкільний урок та мультфільм про комунікацію з ровесниками, які мають розлади аутистичного спектру.

Про це йдеться у пресрелізі громадського об’єднання Happy Today, яке створило урок.

"Урок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку починається з перегляду мультфільму "Петрик і Фонтани" про дружбу нормотипової дівчинки та хлопчика з розладами аутистичного спектра (РАС), а продовжується роз’яснювальною бесідою та іграми у класі", - зазначили у Happy Today.

В організації пояснили, що такі заняття спрямовані на розвиток емоційного інтелекту у дітей та вчать їх сприймати однолітків з РАС. Усі ігри розробили за участі методистів і психологів. Контент розрахований на дошкільнят та учнів молодших класів.

"Обізнаність та толерантність не тільки допоможуть уникнути булінгу та інших проявів агресії, що виникають від незнання, а ще й відкриють нові горизонти, способи спілкування, допоможуть знайти спільну мову та почати використовувати потенціал кожного на повну. Дітей варто вчити бути добрими", - наголосила засновниця громадського об’єднання Анастасія Степула.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини