Першість Української хокейної ліги. “Дніпро” - “Сокол”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Vgoru
20 січня 2022 18:00
1,023

Херсонський “Дніпро” в чемпіонаті Української хокейної ліги в черговому турі поступився київському “Соколу”. Гра проходила в Херсоні 19 січня на льодовій арені “Фаворит”

У першому періоді “Дніпро” розгромив “Сокіл” (3 : 0), й місцеві вболівальники сподівалися на перемогу своєї команди.

Але в другому - херсонські гравці дещо втратили ініціативу, а кияни натомість додали. Після другого періоду рахунок на табло зафіксував нічийний результат - 3 : 3.

Під час третього періоду трибуни майже не замовкали, підтримуючи та надихаючи “Дніпро”. На жаль, попри чисельні атаки та контратаки, результат виявився на користь киян. У кінцевому  результаті  “Дніпро” поступився “Соколу” - 3:5.

Попри поразку херсонські вболівальники були задоволенні грою.

“Дніпро” залишився на 3-му місці в турнірній таблиці УХЛ.

Матеріал підготовлено у межах Медіашколи “Вгору”, що проводять Благодійна організація “Фонд милосердя та здоров’я” в партнерстві з Медіаплатформою “Вгору” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).