Ми осторонь не залишимося

Із незапланованого. Сьогодні вже вдруге (перший раз вчора), мала зустріч з чоловіком, що жебракував біля Сільпо по пр. Ушакова, про нього повідомила #РиммаБараненко.

Знайшла доньку цього чоловіка за допомогою #Департаменту соціального захисту населення ХОДА та управління соцзахисту #Олешківської РДА, дуже вдячна за їм фаховість і оперативність. Донька приїхала в Херсон вже за дві години, як дізналася про батька. Ледь стримували сльози всі, хто бачив, як вона обіймає свого татуся, горне до себе брудного, дурно пахнучого, але такого рідного для неї, каже: "Папа, папочка, как же ти".

Цей чоловік фактично бомжував останні два тижні, бо стидався бути обузою без ноги для рідних. Місяць тому він ще працював, водив автівку, був експедитором, і, до речі, має вищу освіту і вів звичайний спосіб життя. Але після операції, вже після виписки з лікарні, коли сумний сидів, та вирішив подолати стрес за допомогою алкоголю, в нього вкрали милиці, які купив лікар, що оперував. Так і залишивсь де був, бо піти вже не зміг, на одній нозі далеко не поскачеш.

Отже, разом з другом доньки, дядьку ми відвезли до річки, він викупався, побрився навіть, перевдягли в чисте. А після цього привезли в Олешківську лікарню. Треба робити інвалідність та надати медичну допомогу, бо на другій нозі з`явились такі ж проблеми, як і на тій, що вже відняли.

Розумію, що дівчинці буде складно, проте, сподіваюсь, що соціальні служби Олешків допоможуть,та і ми осторонь не залишимось. Коли працюємо разом, все набагато ефективніше виходить. А на фото, це таким я його побачила вчора, разом з новим товаришем, що дбав, приносив їжу, пиво, цигарки.

Анжела Литвиненко

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...