Кремлівські пропагандисти використали «Татусеву доньку»

«…Козли! Дебіли!» Таку емоційну характеристику дала «бойовим тролям Кремля» правовласниця викраденого (бо взяти без дозволу означає вкрасти) ними твору. 

Проросійські пропагандисти використали роботи відомої української художниці-волонтерки Беати Куркуль. На своїй сторінці в Facebook #Беата написала: «Ну не пиииип...-сы, а?».

Крадене і недолуго перероблене зображення кремлівські «автори» назвали «Информационный солдат» та розмістили із лого «антимайдан» і закликом: «Если ты против Киевской Хунты и поддерживаешь русский мир – присоединяйся!». Поверх беретного знака українських прикордонників вчепили кокарду з двоголовим орлом. «Вот встанет оно вам поперек глотки, ей-богу. Нефиг курицу свою лепить поверх нашей кокарды», – відреагувала на це Беата Куркуль.

Хто не в курсі, свої картини Беата творить на основі реальних фото реальних людей. Твір, який вкрали прокремлівські пропагандисти, відомий на всю Україну. І називається він «Татусева донька». На картині зображено #прикордонника Женю #Гладкова та його доньку Дашу. Зараз їй 5 років, а тоді ледь виповнилося півтора. Коли Даша бачить зображення , завжди каже: «Це тато, а це – я!» Сподіваємося, «витвір» проросійськиих «художників» дівчинка не побачить. 

«Цензурних слів бракує»,– відреагував на це неподобство Євген Гладков, який зараз служить у Харківському прикордонному загоні. На картину Беати Женя потрапив завдяки посіпакам того самого «русского міра», які відправили прикордонника на госпітальне ліжко. У листопаді 2014-го Женя підірвався на розтяжці під Красною Талівкою на Луганщині. Беата Куркуль та її чоловік – волонтер Микола Авдєєв – відвідували поранених бійців. Тоді й познайомилися з Євгеном.

Усім відомо, що для кремлівських ідеологів крадіжка – норма. У них навіть двоголовий орел поцуплений Московією у Візантії. Тож своїми діями вони нікого не здивували, швидше розлютили. А чого іще чекати від країни брехунів та злодіїв? Від тих, хто украв у нас Кримський півострів, краде території на Донеччині та Луганщині, краде людські долі, а найгірше – краде життя найкращих синів та дочок українського народу. 

На фото в додатку – біл-борди на основі ілюстрації «Татусева донька», розміщені у Краматорську (зима 2016-го), а також фото від DARKHUNTERua, на якому Женя Гладков та Даша на тлі картини «Татусева донька» (Харків, травень 2017-го).

Владислав Гаврилюк

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...