“Донецька залізниця” вдвічі переплатить фірмі з двома працівниками за систему відеоконтролю вагонів

“Донецька залізниця” провела тендер на закупівлю телевізійного й аудіовізуального обладнання очікуваною вартістю 1,2 млн. грн.

Згідно з тендерною документацією на станції Розівка має встановлюватись автоматизована система контролю за вантажем та цілісністю залізничних вагонів у русі.

Про це пише сайт Залізниця без корупції.

В тендері брало участь дві фірми: ПП “БК Піраміда” та ТОВ “Глобальні Технології Майбутнього” (ТОВ “ГТМ”). В процесі торгів перемогу отримало ПП “БК Піраміда” з пропозицією всього на півтори гривні нижчою від свого конкурента.

Фірма переможець зареєстрована на Шарова Юрія в місті Кропивницький по вулиці Декабристів 4, у квартирі №5 разом з ПП “Стіл” та регіональним осередком політичної партії “Відродження”.

В соціальній мережі Шаров вказує, що являється членом партії “Відродження”.

Статутний капітал ПП “БК Піраміда” становить всього 100 грн.

В тендерній документації “БК Піраміда” зазначило, що має тільки двох працівників, які й повинні провести всі роботи з встановлення системи відеоспостереження.

Сервісних центрів у “БК Піраміда” немає, але згідно з наданим листом вони планують відкрити його по місцю складання договору, тобто в місті Лиман, також обіцяють залучити до цього виробників та постачальників.

Цінова пропозиція переможця досить завищена в порівняні з ринковими цінами. Так аналог пропонованого сервера коштує 42 тис. грн. в той час як у постачальника вартість складає майже 70 тис. грн. Таж ситуація і з монітором Philips 243V7QDAB/00, який коштує 3 634 грн. при тому, що у переможця вартість даного монітору складає 6,4 тис. грн. Оперційну систему Windows 10 Professional включено до переліку товарів за ціною 6,5 тис. грн., хоча на ринку вона коштує всього 3,9 тисяч.

Також постачальник включив в перелік товарів драбину на 7 метрів за 6 400 грн., тоді як вартість такої драбини на ринку складає близько 3 500грн. Аналогічне завищенні ціни стосується й інших позицій продукції.

Ще один учасник ТОВ “ГТМ” зареєстроване вісім місяців тому в Маріуполі на трьох мешканців Донецької області (Калугіна Тамара, Лакоза Оксана, Ходак Олена) та одну мешканку Києва, Федорову Ольгу.

За своє існування фірма не виконала жодного державного замовлення.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини