Депутати Херсонської обласної ради висловили свою позицію щодо бутафорського «референдуму» за «народну республіку» в Херсонській області

Херсонська міська рада опублікувала "Звернення депутатів Херсонської обласної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та всього українського народу щодо бутафорського «референдуму» за «народну республіку» в Херсонській області"

«Зараз Україною шириться інформація щодо проведення 13 березня 2022 року в Херсоні так званого «референдуму» за створення в Херсонській області «народної республіки».

Херсонщина була, є та буде невід’ємною частиною єдиної держави – України.  Ми, депутати Херсонської обласної ради VIII скликання,  як представники спільних інтересів територіальних громад Херсонської області запевняємо, що Херсонщина – це частина суверенної та унітарної України. Неякі інші сценарії не підтримуються ані мешканцями області, ані представниками депутатського корпусу обласної ради, ані законно обраною народом місцевою владою.

Депутати Херсонської обласної ради VІІІ скликання ніколи не визнають спроб створити на території Херсонщини «народну республіку» та заграбастати частину України. У нас єдина відповідь окупантам: «Руський воєнний корабль, іди на …».

Херсонщина не скорена та протистоїть загарбнику. Наші серця б’ються в такт зі всією Україною, яка боронить себе від окупантів. Херсон – це Україна! Ми – це Україна. Україна – суверенна та єдина. Від сходу до заходу, від півдня до півночі. Все інше - це провокація та підлі інсинуації ворога.

Слава Україні! Героям слава!»

У міськраді додали, що херсонський міський голова Ігор Колихаєв та депутатський корпус Херсонської міської ради доєнується до колег і наголошує: Херсон був, є та залишатиметься територією України!

Херсон – це Україна!

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини