Бізнес охоронців Кернеса

Кернеса охороняє фірма, що належить колишньому міліціонеру з нарковідділу. Йому  належить мережа магазинів пива у Харкові та крупний виробник курятини на Волині.

Про це пиша сайт НашіГроші.

В ухвалі про закриття справи щодо мера Харкова Геннадія Кернеса оприлюднено прізвища двох його охоронців, яким слідство інкримінувало викрадення та побиття активістів під час Майдану у Харкові. У оприлюдненій адвокатом Андрієм Циганковим  ухвалі Київського райсуду Києва вказано, що йдеться про Віталія Блінника зі спеціального батальйону судової міліції »Грифон» ГУМВС України в Харківській області та Євгена Сміцького з ТОВ «Охоронно-юридичне агентство «Кратос». Ці охоронці служили Кернесу від часу його обрання мером Харкова у 2010 році.

Засновниками ТОВ «Охоронно-юридичне агентство «Кратос» у були Нікіта Коритін та Павло Костильов. Вони також виступають власниками низки інших компаній з групи «Кратос», які з 2010 року почали вигравати тендери на охорону державних установ у Харкові і отримали підряди на 4,60 млн грн. (Головне управління юстиції, Головне управління ДФС, «Південна залізниця», ДП «Енергохімпром», Інститут монокристалів, КП «Харківпасс»).

Нікіта Коритін (у відкритих джерелах фото знайти не вдалось) у 2000-х роках був заступником начальника Харківського обласного управління по боротьбі зі злочинністю та працював у відділі по боротьбі з наркотиками

Коритін і Костильов також є акціонерами та входять до керівних органів  ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» (Волинська обл.), відоме торговою маркою «Чебатурочка». Співвласниками цієї крупної птахофабрики (входить у десятку найбільших виробників курятини України) також є представники «Ореоли» з групи Добкіна. У 2009 році повідомлялось, що харків’яни отримали волинську птахофабрику завдяки рейдерському захопленню.

Коритін є співвласником адвокатських об’єднань «Соратник» та «Цитадель» разом з адвокатам и Олексієм Компанійцем, Оленой Мосенцевой та Ольгою Недвиженко.

Коритін і Костильов донедавна були співвласниками ТОВ «Пивні магазини». За даними ЗМІ, це підприємство відомо під торговою маркою «Пивобанк», а їх мережа нараховує десятки магазинів по Харкову (і не тільки). Співвласником «Пивних магазинів» також була компанія з управління активами «Ореола». Ця КУА пов’язана з родиною екс-губернатора Харківщини Михайла Добкіна і має долю у харківських базарах, що контролюються фірмою «Діана» та сином Кернеса Данілом Приваловим.

Коритін і Костильов входять до складу засновників Обслуговуючого кооперативу «Спартак» (вул. Новгородська, 2). У ЄДРЮО вказано телефонний номер цього кооперативу 057 701 37 13. Він також належить вищезгаданій охоронній фірмі «Кратос», а також низці інших компаній з іншими засновниками (охоронне агентство «Вовк», «АНДБМ альянс», «Арес-м» Андрія Вовка та Антона Брика).

Також Брик, Коритін і Костильов входили до складу засновнків ТОВ «Харків-іва», яке уславилосьвирубкою парку ім. Горького.

Також Коритін і Костильов є співвласниками ТОВ «Дакоста», яке декларує своїм видом діяльності виробництво одягу.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини