Більше половини прикордонників підтримують ідеї ґендерної рівності – дослідження

Не зважаючи на те, що на керівних посадах Державної прикордонної служби працюють лише 9,5% жінок, 55% сержантського та офіцерського складу вважає, що у відомстві існує ґендерна рівність.

Такі результати дослідження, яке провели з учасниками проекту "Нове обличчя кордону", презентувала на форумі "Ґендерна політика МВС: рівні можливості кожному" експертка з ґендерного мейнстримінгу представництва Міжнародної організації міграції в Україні Катерина Задоєнко, передає кореспондент "Центр інформації про права людини".

Опитування серед офіцерського та сержантського складу прикордонслужби проводили влітку цього року. Експерти опитали 434 прикордонники (155 жінок та 279 чоловіків), що працюють на пункту пропуску "Краківець", "Бориспіль" та навчаються у Головному центрі підготовки особового складу, який знаходиться на Черкащині.

Згідно з результатами, 56% всіх опитаних людей підтримують ідеї впровадження ґендерної рівності у відомстві. Жінок, які вважають, що між статями мають бути рівні права, виявилось більше на 15% (65% проти 50% відповідно). Проте є у відомстві й такі, що не підтримують ідеї ґендерної рівності: чверть чоловіків та 15% жінок негативно відповіли на це питання у анкеті.

43% опитаних розповіли, що у Держприкордонслужбі сьогодні вже існує рівність між чоловіками та жінками; майже стільки ж працівників негативно відповіли на це питання в анкеті (41%).

Експерти також поцікавились, чи знають прикордонники про нормативно-правові акти, пов’язані з ґендерною рівністю, що існують на сьогодні в українському законодавстві.

"Чверть опитаних ніколи не чули про Закон "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків"; 26% відповіли, що добре знають про що йдеться у тексті документу. Щодо Закону "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні", то 24% опитаних не чули про нього, 17% мають поверхневі знання, а 29% відповіли, що знайомі з документом", – зазначила Задоєнко.

Серед основних перепон, що заважають побудувати кар’єру жінці у Держприкордонслужбі, опитані назвали виконання материнських (16%) та сімейних обов’язків (17%); 6% назвали причиною чоловічий шовінізм. При цьому 37% прикордонників вважають, що для жінок не існує жодних перепон у побудові кар’єри.

За словами Задоєнко, дослідження також показало, що тільки чверть чоловіків у відомстві підтримують ідею того, щоб 30% керівних посад обіймали жінки. При цьому серед жінок, що підтримують таке розділення, 50% висловились "за".

"Жінки більші прихильні до гнучких змін, чоловіки ж виявили слабку готовність до вирішення гендерних проблем", – підсумувала вона.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини