Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Як вибрати матеріал для столу-трансформера: плюси та мінуси різних варіантів

Vgoru
Автор
Поширити:
01 червня 2023 07:28
1,962

Такі меблі як столи-трансформери давно увійшла в сучасний побут, завдяки тому, що це простий і доступний спосіб економії місця у квартирі чи невеликому будинку. Унікальна конструкція та простий підйомний механізм дозволить навіть дитині легко перетворити компактний предмет меблів на обідній варіант або ж, за необхідності, швидко звільнити простір, склавши великий стіл із кількох секцій на базовий формат.

Матеріали та комплектуючі

Столи-трансформери складаються з трьох основних частин. Найбільш важливою з них є механізм, за допомогою якого журнальний столик можна перетворити на повноцінний обідній стіл, за яким розміститься до 8 осіб. Найбільш популярними матеріалами для виготовлення стільниць є:

  • дерево;
  • МДФ;
  • скло;
  • кераміка.

Підйомні механізми столів, що трансформуються, виготовляються з металу. Ніжки меблів можуть бути як металевими, і дерев'яними. Вибір матеріалу залежить від моделі та задуму дизайнера.

Загальну конструкцію виготовляють із комбінованих матеріалів. Згідно з тестами, такі вироби є більш стійкими до пошкоджень та легше у догляді. Від типу вибраного матеріалу залежить вартість готового виробу, причому ціна залежить не так від характеристик самого матеріалу, як від того, що поєднання або додаткові обробки вимагають великих трудовитрат.

Переваги та недоліки складних конструкцій, що трансформуються

Основними перевагами моделей, що складаються, можна назвати зносостійкість і міцність. Виробники меблів розуміють, що столи, що розкладаються, будуть піддані додатковим навантаженням. Саме тому при виробництві використовують високоякісні вузли та механізми, а також зносостійку деревину, метал чи пластик. Як додатковий захисний шар стільниці нерідко використовують меламін.

Головною причиною популярності меблів, які трансформуються, є можливість раціонально використовувати простір. У сучасній квартирі немає місця великому обідньому столу, тоді як журнальний варіант використовуватиметься набагато частіше. За ним можна не лише займатися чи працювати дорослим та дітям, а й пити чай. Обідній стіл, розрахований на невелику компанію, навпаки, потрібний не так часто, але його відсутність нерідко викликає дискомфорт.

У недавньому минулому і зараз як столи-трансформери розглядалися столи-книжки, які у складеному вигляді мали вигляд вузької тумби. Попри малий розмір, такі варіанти не мали широкого практичного застосування, і тому більшу частину часу простоювали в кутку.

Столи-трансформери, які воліють вибирати українці у 2023 році, мають поворотно-розкладний механізм, що дозволяє протягом кількох секунд перетворити міні модель на повноцінний обідній варіант. Стіл-трансформер нагоді не тільки для прийому гостей. Модель гідно оцінять рукоділки, яким доводиться стикатися з нестачею робочої поверхні під час розкрою або збирання великих речей.

Головним недоліком трансформера є продажна вартість. Але витрати повністю окупаються економією місця та функціональністю придбання.

Принцип та порядок вибору столу-трансформера

Щоб знайти та купити оптимальний варіант столу, рекомендується звертати увагу на конструктивні особливості пропонованих меблів. Врахувати слід:

  • кількість секцій;
  • висота в сантиметрах у складеному та піднятому вигляді;
  • тип, форму та розмір стільниці;
  • колірну гаму;
  • якість виробу.

Також дуже важливе значення при підборі варіанта для покупки вважається стиль виробу. Варто зазначити, що та сама модель може добре вписатися в інтер'єр кількох стилів (наприклад, для житла в дизайні лофт, модерн або хай-тек).

Замовити столи-трансформери від найкращих виробників у 2023 році українські покупці можуть у каталозі інтернет-магазину Меблянка. Зручний пошук за основними критеріями дозволяє вибрати меблі без зайвих зусиль. При виникненні складнощів або потреби отримати відповіді на запитання рекомендується звертатися до консультантів за телефонами або у формі швидкого зв'язку.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів