Як підібрати навушники до смартфона?

Смартфон і навушники — справжня солодка парочка. Це тандем, який робить комфортним життя мільйонів. «Вуха» допомагають сховатися від навколишнього шуму, розширюють можливості комунікації, дозволяють споживати аудіовізуальний контент без незручностей для оточення. За призначенням виділяють універсальні, спортивні, професійні, ігрові. У кожних — свої унікальні фішки, які стосуються апаратної складової й функціональних можливостей.

На відміну від комп’ютерних навушників, мобільні налаштовані на експлуатацію на ходу. Саме тому вони або мініатюрні або зі складною конструкцією та зручним чохлом для транспортування. 

У розмаїтті моделей важко не заплутатися. Тільки виробників — кілька десятків. Уваги заслуговують перевірені бренди — з позитивною репутацією та запалющою історією. 

  • Можна купити бездротові навушники Самсунг у магазині https://www.moyo.ua/acsessor/ipod_headphones/samsung-bluetooth/, якщо цікавить висока якість звучання та ергономічна конструкція. 
  • Для власників Айфонів немає кращого рішення, ніж AirPods — звичайні, Про або Макс. 
  • Обмежений бюджет — привід зацікавитися простенькими Koss та Panasonic. 
  • Підвищений інтерес до інноваційних технологій звучання — це про потенційних власників Beats та Sony. 

Універсальної інструкції з вибору навушників для мобільного телефона не існує. До кожного випадку потрібно підходити індивідуально. Однак є декілька загальних порад, які стануть у пригоді кожному.

Вибір типу підключення

Навушники підключаються до смартфона через фізичний роз’єм (той самий, що використовується для зарядки або окремий міні-Джек) або через бездротовий інтерфейс — Bluetooth. Деякі — комбінують два типи підключення. 

Якщо важлива свобода рухів, на дротові моделі можна навіть не дивитися. Їхній радіус дії обмежується довжиною проводу. Відійти від джерела звуку (телефона) якомога далі не вийде, доведеться завжди носити його з собою. Натомість навушники з дротом можуть працювати безперервно скільки завгодно. 

З бездротовими аксесуарами можна бігати, стрибати, виконувати акробатичні трюки. Головне — підібрати такий розмір і формфактор, який добре тримається в вухах. Єдине, «вуха» потрібно регулярно підзаряджати, бо можливості автономної роботи у них вичерпні. 

За посиланням https://www.moyo.ua/ua/telecommunication/smart/ доступні смартфони, які ідеально синхронізуються з Блютуз-навушниками різних марок. 

Різновид навушників

Як дротові, так і TWS пристрої ділять на такі категорії:

  1. Вкладиші. Також відомі як «ґудзики» або «таблетки». Добре підходять для прогулянок на вулиці, бо пропускають шум і дозволяють слідкувати за ситуацією довкола. 
  2. Вакуумні. Ідеальні для громадського транспорту та інших гамірних локацій. Вставляються глибше в вухо, гарно тримаються. Якраз для спортзалу чи пробіжок.
  3. Накладні. Не найпопулярніше рішення для використання в парі з телефоном. Їх частіше купують для використання вдома — з ПК чи телевізором. Незручність експлуатації надворі полягає в тому, що через відсутність звукоізоляції люди поряд стають мимовільними слухачами.
  4. Повнорозмірні. Повністю закривають вухо, не дають звукові «виходити» назовні. Не тиснуть на вушну раковину, а якщо обшивка з матеріалу, що дихає, — шкіра під ними не пріє. Можна користуватися у довготривалих поїздках, туристичних походах. 

Наявність мікрофона

Мікрофон потрібен, і крапка. Без нього можливості навушників відчутно урізані. Не можна записувати голосові повідомлення, відповідати на дзвінки та надсилати «кружальця» у соціальних мережах, не дістаючи телефон з кишені або сумки. 

Стандартний діапазон частот

Гнатися за максимальними частотними характеристиками зовсім не обов’язково. Потрібно володіти надприродним слухом, щоб гідно оцінити якість звучання навушників з розширеним частотним діапазоном. А для користувача без суперздібностей цілком достатньо стандартних значень — від 20 до 20000 Гц. Цей «відрізок» охоплює і баси, і середні, і високі частоти.

Щодо дизайну навушників, його можна вибрати під смартфон, під стиль одягу або ж абсолютно рандомно. Всі сучасні навушники красиві та стильні, тому не варто перейматися, що вони зіпсують образ. 

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!