Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Туристична страховка — надійний захист під час подорожі

Vgoru
Автор
Поширити:
15 травня 2023 13:10
2,881

Сучасна страхова система дуже допомагає пересічним українцям отримати надійний захист під час перебування за кордоном.

Річ у тому, що людина може потрапити в будь-яку неприємну ситуацію: захворіти, отримати травму, стати учасником ДТП. В усіх цих випадках страховий поліс туристичного страхування є основою для надання безкоштовної медичної допомоги й оплати медикаментів.

Як працює туристичний поліс

Коли у людини, яка відправляється в подорож, оформлена страховка для виїзду за кордон (https://uniqa.ua/private/travel/puteshestvie-za-granitsu/), то вона може не переживати про те, що з її здоров’ям щось трапиться. При виникненні страхової ситуації їй достатньо повідомити Службу медичного асистансу компанії про те, що сталося, а також вказати своє територіальне розташування. Якщо застрахована особа проживає в готелі, варто вказати його назву, адресу, телефон ресепшена, номер кімнати. Також треба описати, у якій медичній допомозі є потреба. Далі досвідчений консультант повідомить, куди можна звернутися або викличе бригаду швидкої допомоги до застрахованого туриста.

Якщо ж клієнт потрапив до медичного закладу раніше, ніж зв’язався з СК, до початку лікування варто повідомити на гарячу лінію назву та адрес закладу, його телефон, номер відділення.

Якщо ж із якихось причин оплата була здійснена самостійно, треба зібрати всі чеки, які підтверджують витрати на медичні послуги. Після повернення додому варто звернутися до своєї страхової організації за компенсацією. Щоб отримати виплати, варто підготувати документи: оплачені рахунки, квитанції, чеки та ін.

Яке покриття забезпечує туристичне страхування

Стандартна туристична страховка покриває невідкладну медичну допомогу, яку надають в амбулаторних або стаціонарних умовах, транспортування постраждалого до найближчого медзакладу, оплату препаратів у межах страхової суми.

Провідні страхові компанії пропонують придбати розширений медичний поліс, який зможе покрити такі статті видатків, як-от:

  • невідкладна стоматологічна допомога;
  • грошова виплата до 1500 євро в разі нещасного випадку;
  • травми, які сталися під час занять активними видами спорту.

Варто розуміти, що кожна страхова компанія має свій перелік страхових випадків, наявність яких обов’язково треба уточнювати при оформленні договору.

Туристична страховка не покриває витрати, пов’язані з такими обставинами, як-от:

  • роди;
  • косметичні, пластичні та стоматологічні операції;
  • придбання профілактичних медичних препаратів та супутніх товарів — вітамінів, вакцин тощо;
  • лікування захворювань, які діагностовані ще до подорожі за кордон;
  • лікування травм, що були отримані на фоні невиправданого ризику для життя та здоров’я або при виконанні фізичної роботи за найманням.

Кожна страхова має свій перелік випадків, коли вона не буде виплачувати компенсацію. З ним також треба ознайомитися ще до підписання страхового договору.

Як обрати страхову компанію

Існує багато організацій, які пропонують страхові послуги, тому вибір між ними може бути складним завданням. Ось основні моменти, на які варто звернути увагу в цьому процесі:

  • наявність ліцензії й досвіду роботи;
  • вартість договору;
  • фінансова стійкість організації;
  • якість обслуговування;
  • комфорт у взаємодії з компанією.

Прикладом надійної організації є СК «УНІКА», яка працює на страховому ринку України вже майже 30 років. За цей час компанія підтвердила свою фінансову стійкість і платоспроможність.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів