Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

ТОП-поради, як взяти кредит онлайн без відмови у МФО

Vgoru
Автор
Поширити:
15 квітня 2023 08:53
2,175

Кредити онлайн — один із найбільш популярних методів отримання грошей, щоб розв'язувати фінансові питання. На таких послугах спеціалізуються мікрофінансові компанії — МФО. Вони пропонують клієнту швидко та легко оформити кредит без надання стосу документів та проходження зайвих перевірок. При цьому не щоразу отримання онлайн-кредиту в мікрофінансовій організації відбувається так просто. Тут ми ознайомимо вас із деякими рекомендаціями, як взяти онлайн кредит без відмови сразу на карту.

Проаналізуйте опції кредитування у вашому місці проживання

Головний етап, який допоможе знайти оптимальну МФО — аналіз ринку онлайн-кредитування. В Україні є не менше тисячі мікрофінансових організацій, які надають свої послуги клієнтам. При цьому умови отримання кредиту онлайн можуть відрізнятись від компанії до компанії. Наприклад, одна організація може надати кредит онлайн на вигідніших умовах. Тому перш ніж оформити кредит у МФО, вивчіть умови, які пропонують різні компанії. Підберіть ту, вимоги та можливості якої підходять вашим бажанням.

Подбайте про необхідні документи

У більшості випадків, щоб отримати кредит у МФО, не потрібно багато документів. Втім, є ті, яким потрібно надати під час оформлення. Як правило, це паспорт, ідентифікаційний код тощо. Перш ніж подати заявку, будьте впевнені, що всі необхідні папери у вас є. Таким чином ви зменшите час на перевірку цих даних.

Подайте заявку до надійної мікрофінансової організації

Надійність — поняття розтяжне, тому ми пояснимо, як обрати МФО, якій варто довіряти. Перевірте відгуки на незалежних джерелах, а також перегляньте соцмережі компанії. Нерідко МФО отримують негативні відгуки від несумлінних позичальників. Однак хоча б кілька позитивних відгуків від реальних людей у надійній компанії є. Крім того, МФО зобов'язана мати у своєму розпорядженні всі необхідні документи на ведення діяльності. Вони мають бути опубліковані на сайті.

Уважно заповніть заявку та вкажіть актуальні дані при реєстрації

Усі поля під час реєстрації потрібно заповнити уважно. Адже завдяки цьому ви зменшите ризик відмови або тривалої перевірки. Помилки можуть призвести до того, що система відхилить ваш запит. Перевірте, чи правильно ви вказали адресу проживання, ПІБ, номер телефону. Ще раз перевірте анкету на предмет помилок. Якщо на будь-якому етапі виникають труднощі, зверніться до операторів МФО, зателефонувавши на гарячу лінію.

Виберіть оптимальну суму кредиту

Вказуйте лише посильну собі суму. Спокуса взяти більше велика, проте не варто нехтувати золотим правилом — беріть тільки скільки реально потрібно. Якщо ви заробляєте 7 000 грн на місяць, не варто подавати заявку на суму понад 2 500 грн. Вам буде складно повернути гроші з урахуванням того, що необхідно залишити енну суму на власні потреби зі своєї зарплати.

Не беріть багато кредитів

Якщо у вас є заборгованості в інших компаніях, не варто оформлювати нові кредити. По-перше, компанія бачить історію ваших кредитів і може відмовити підозрілому позичальнику. По-друге, навіть за умови схвалення це підвищить ваше кредитне навантаження, і вам зрештою буде дуже складно розрахуватися з кредиторами.

Слідкуйте за термінами виплати кредиту

Сплануйте свій бюджет заздалегідь, щоб до дати погашення точно розрахуватись із кредитором. Враховуючи, що зараз нерідко зустрічаються такі послуги як кредит строком до року, то це не означає, що вам не потрібно буде вносити оплату відсотків раз на період. Крім того, нерідко перший період буває пільговим — рекомендується сплатити борг саме у цей часовий проміжок. Так ви зможете погасити кредит із мінімальною переплатою.

Підсумок

Дотримуючись цих рекомендацій, у вас не виникне труднощів з оформленням та триманням кредиту онлайн. Важливо читати договір перед підписанням, слідувати його умовам, і тоді онлайн-кредитування буде корисним інструментом розв’язання фінансових труднощів.

Щоб взяти кредит онлайн без відмови в МФО, дотримуйтесь цих правил:

• підбирайте надійні мікрофінансові організації;

• принаймні раз на рік перевіряйте свою кредитну історію;

• вносьте тільки правильні та актуальні дані в анкету;

• вибирайте посильну суму;

• не беріть багато кредитів;

• відстежуйте терміни погашення;

• звертайтесь до фінансових експертів компанії у разі виникнення складнощів.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів