Поради щодо вибору та експлуатації напірних рукавів від Гума Індастрі

Напірні рукави належать до групи високоміцних гумотехнічних виробів, які розраховані на подачу технічних речовин під високим тиском до 15 атм. 

Залежно від специфіки промислового об'єкта, де планується використання напірних рукавів, можна вибрати відповідний по жорсткості, діаметру і ступеню стійкості до різних хімічних речовин. Також важливим є забезпечення відповідних умов зберігання напірних рукавів, оскільки при порушенні зростають ризики пошкодження матеріалу і передчасного зносу.

Важливі технічні характеристики напірних рукавів

Якщо необхідно вибрати надійний напірний рукав, рекомендується спочатку точно визначити умови, в яких буде експлуатуватися шланг і з якими речовинами планується контактувати. При цьому необхідно врахувати всі фактори внутрішнього і зовнішнього впливу на шланг, щоб забезпечити стабільні безпечні умови експлуатації та зберігання.

Щоб підібрати відповідний за технічними характеристиками напірний рукав, рекомендується враховувати такі важливі параметри:

  • ступінь гнучкості і товщина рукава, що безпосередньо впливає на можливість зберігати і транспортувати шланг у згорнутому вигляді;
  • допустимий рівень робочого тиску з урахуванням максимального запасу на випадок аварійного перевищення тиску;
  • робочий діапазон температур для довкілля і речовини, яка подається через шланг;
  • ступінь міцності матеріалу і стійкість до агресивних середовищ.

Дуже важливо передбачити всі нюанси, стосовно умов експлуатації шлангів. Також необхідно точно розрахувати необхідну довжину напірного рукава, щоб виключити ризик надмірного натягу в момент подачі речовини. Також не варто вибирати надмірно довгий рукав, оскільки в такому разі підвищуються ризики утворення заломів і тріщин. 

Правила експлуатації та зберігання

Незважаючи на високу міцність і довговічність напірних рукавів важливо дотримуватися правил зберігання та експлуатації гумотехнічних виробів. Компанія-виробник на сайті rubber-industry.com.ua надає на вибір надійні напірні рукави і дає додаткові рекомендації щодо використання, щоб уникнути передчасного зносу.

Під час експлуатації напірних рукавів необхідно забезпечити:

  • правильне укладання відповідно до інструкції;
  • застосування захисних чохлів під час транспортування;
  • уникати розташування рукава поблизу вогненебезпечних речовин і джерел вогню;
  • у момент прокладання рукава унеможливити протяжку через проїжджу частину.

Не менш важливим є правильне зберігання рукавів. Потрібно забезпечити захист рукава від потрапляння прямих сонячних променів. Рекомендується зберігати в згорнутому вигляді рукава не більше 3 місяців. Для розміщення шлангів варто вибирати сухі провітрювані приміщення, де немає горючих речовин і забезпечується стабільна температура без частих різких перепадів.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також