Підтримати нас

Актуальні подарунки та декор 2023-2024

Vgoru
Автор статті
01 грудня 2023 13:53
773
Поширити:

Сезон відкрито! Подарунки та декор до зимових свят 2023-2024

Українці розуміють потребу у відпочинку, бо ж як інакше працювати на перемогу? Тому свята повернулися у домівки, хоч декор на подарунки дещо змінилися порівняно з мирним часом. Але не в гіршу сторону хоча б тому, що тренд на українське залишається. Що ще? Актуальною стала підтримка ментального здоров’я. Це сертифікати на відвідування психотерапевтів, сеансів релаксації, арттерапія, а також щоденники та різноманітні мотиватори. Важливість міжнародних зв’язків та потреба професійного розвитку роблять актуальними й будь-які товари для вивчення англійської мови. Тож, як бачимо, купити подарунки на Новий рік та Різдво не так вже й складно, головне — обрати те, що більше підійде саме отримувачу. Нижче розберемо декілька варіантів.

Українське етно

Сучасне етно в домашньому декорі – це гармонія традицій і сучасності. Зовсім необов'язково обмежуватися лише традиційними візерунками – можна використовувати їх у сучасних інтерпретаціях. Красномовний приклад: творчість Інни Рудої на дерев’яних постерах, свічках, блокнотах та ялинкових іграшках. Впізнавані етнічні елементи є й на товарах з ілюстраціями Альбіни Колесніченко. Але якщо хочеться чогось дійсно традиційного — зверніть увагу на олійний живопис Ольги Гайдамаки. Цього року Gifty випустив календар з ілюстраціями та місячними фазами. Крім того, у колекції є два набори дерев’яних підвісок, які підіть доповнювати естетичний настінний календар.

Англійська для розширення кордонів

Такі подарунки актуальні завжди, але до Нового року особливо. Бо саме з 1 січня люди починають жити нове життя, дотримуватися корисних звичок та кидати звичку згубні. Чому б такою звичкою не зробити англійську мову? Ось настільний календар “10 points”, який розрахований саме на щоденне вивчення. Кожного дня пропонується тема на 10 слів до неї. Це можуть бути історичні події, риси характеру, свята, хобі і т.д. Тобто це поповнення лексичного словника на 3660 слів та виразів! Бонус: можливість відпрацьовувати лексику з платформою англійської мови Booyya безкоштовно. Можна обрати і дещо менш навчальне — календар «Upgrade». У ньому багато цитат, що відгукуються, а кожного сьомого дня є підбірка порад та цікавих фактів. Це допоможе не тільки вивчати англійську нативно, а й надихатися мудрістю та розвиватися.

Рік Зеленого Дракона

До Нового року з’являється чимало сувенірів з китайським символом року. 2024 припав на рік Зеленого Дракона. Навіть якщо ні ви, ні потенційний отримувач не є прихильниками східної культури, завжди можна знайти щось іронічне на цю тему: і посміхнутися, і підкреслити зміну року.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ