Підтримати нас

Як повернутися в робочий ритм після свят: п'ять порад психолога

12 січня 2020 12:15
244
Поширити:

Свята закінчилися і тепер саме час входити в робочий ритм. Треба братися за нові проекти, укладати угоди, шукати партнерів і виконувати свої щоденні робочі обов'язки.

Як повернутися до роботи найменш травматичним для себе способом, розповів психолог В'ячеслав Халанський.

  1. Не засуджуйте себе за довгий період байдикування. Критика лише забирає вашу енергію. Дозвольте собі законно побайдикувати ще один-два дня, щоб потім повернутися до роботи. Пам'ятайте: за кілька днів світ не впаде, а всіх грошей все одно не заробиш. Розслабтеся!
  2. Під час відпочинку плануйте свій відпочинок, а не роботу. Розслабляйтеся, насолоджуйтеся маленькими справами і цілями.
  3. Надихайтеся і насичуйтесь свіжими ідеями під час відпочинку. Читайте, спілкуйтесь, дізнавайтеся нове. Можливо, колеги чи друзі не раз пропонували вам зайнятися чимось іншим? Нова діяльність буде цікавим викликом і дасть додаткового драйву.
  4. Сплануйте ціль на найближчий тиждень. Нехай їх буде три або чотири. Робіть трохи, але спробуйте прожити цінність того, що робите. Ставте собі питання: кому насправді потрібно те, що я роблю? Що це дає мені? Яку користь приносить оточуючим?
  5. Спробуйте не тиснути на себе надмірними вимогами. Особливо, якщо в соцмережах ви бачите, як ваші колеги домагаються нових результатів. Пам'ятайте, що важливіше давати якісний продукт. Той, який ви можете зробити найкраще.
Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ