Підтримати нас

"Укрзалізниця" закупить сталі за "змовним" тендером

21 липня 2018 05:36
230
Поширити:

Як показує практика, великі підприємства-виробники не гребують проведенням брудних схем при участі в державних тендерах. 

Так в тендері на закупівлю сталевого круга очікуваною вартістю 1,3 млн грн перемогу отримало ТОВ “ТАКТ” – найбільший металосервісний центр в Україні з власними виробничими потужностями. Про це повідомляє видання Залізниця без корупції.

В тендері брало участь тільки два претенденти – ТОВ “ТАКТ” та ФОП Косормигін В.В., які незважаючи на мінімальну різницю в цінах не знижували вартості на торгах.

ТОВ “ТАКТ” зареєстроване в місті Дніпро та належить Олійнику Володимиру Семеновичу.

З 2015-го року  “ТАКТ” отримав державних контрактів майже на 60 млн. грн. провівши 117 тендерів з яких у двадцяти трьох брав участь саме з теперішнім конкурентом ФОП Косормигін В.В.

Цікаво те, що ФОП Косормигін В.В. не просто жодного разу не переміг в тендерах, а навіть не намагається вдавати конкуренцію. Так в своїй тендерній документації учасник з 25 необхідних документів завантажив один єдиний файл – цінову пропозицію. А ні інформації про учасника, а ні даних про товар, а ні довідок на вимогу замовника підприємець не надав. Отже він і не збирався сперичатися за контракт.

Таким чином можна зробити висновок, що ФОП Косормигін В.В. бере участь для складання формальної конкуренції.

Також цей підприємець бере участь в подібних тендерах, але вже в якості формального конкурента ТОВ “ТД”Спецстальтрейд”.

ТОВ “ТД”Спецстальтрейд” зареєстроване за однією адресою з ТОВ “ТАКТ” і належить Ященко Микиті Ігоровичу та сину директора ТОВ “ТАКТ”,  Олійнику Анатолію Володимировичу.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів