Підтримати нас

Укрзалізниця поставила на паузу тендери на 2,6 млрд стосовно закупівлі електроенергії

31 січня 2019 14:01
251
Поширити:

Згідно з законом України “Про ринок електричної енергії” у 2019-му році споживачі можуть вибирати собі постачальника послуг. Тож вперше за історію закупівель “Укрзалізниці” в лотах з’явився даний товар.

Філія “Центр забезпечення виробництва” оголосила 12 тендерів на закупівлю електричної енергії загальною очікуваною вартістю 2,6 мільярда гривень, пише сайт "Zалізниця без корупції".

Перші тендери вже отримали купу запитань з боку потенційних учасників щодо низької якості тендерної документації. Серед необхідних документів у тендерній документації потребується надати гарантійний термін товару та присутнє таке поняття як вантажоодержувач. Також незрозумілим є умови оплати за поставлену електроенергію. А загалом окремі частини тендерної документації відверто не відповідають іншим.

Поки що замовник не відповів на запитання, але вирішив поставити на паузу всі закупівлі. Тепер тендери знаходяться в статусі “призупинено”. Коли замовник продовжить проведення тендерів на придбання електроенергії поки невідомо.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів