Крюківський вагонобудівний завод виграв тендерів на 2,5 мільярда гривень

Крюківський вагонобудівний завод переміг у торгах на поставку ПАТ «Укрзалізниця» шести пасажирських дизель-потягів для регіональних перевезень у тривагонному складі.

Крюківчани запропонували їх замовнику за 1 млрд 061,82 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 1 млрд 062 млн грн, пише сайт Залізниця без корупції.

Другий учасник торгів — Харківський вагонобудівний завод (ХВБЗ) пропонував дизель-потяги за очікувану замовником суму — 1,062 млрд грн і не знижував ціну в ході аукціону.

Термін поставки потягів — до 25 грудня 2019 року.

Це вже третя спроба «Укрзалізниці» закупити дизель-потяги — в серпні 2017 року вона відхилила обидві подані заявки — КВБЗ і ХВБЗ через невідповідність тендерної документації і скасувала оголошений ще в березні того ж року тендер.

При цьому тендер супроводжувався скаргами потенційних учасників, в тому числі на дискримінаційні умови торгів та порушення законодавства.

У лютому 2018 року аналогічний тендер був скасований через відсутність кворуму на засіданнях тендерного комітету. Заявки на участь в ньому, крім КВБЗ і ХВБЗ подавали дві маловідомі фірми.

Очікувана вартість закупівлі дизель-поїздів «Укрзалізницею» не змінювалася.

Також КВБЗ переміг в тендері на постачання 54-ох пасажирських вагонів загальна вартість яких перевищує 1,5 мільярди гривень.

Конкурентом в даному тендері став той же таки ХВБЗ, який також не знижував свою вартість на момент торгів.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також