Підтримати нас

Чернігівські активісти переймали досвід херсонських колег

06 травня 2016 08:14
298
Поширити:

У Херсоні відбувся навчальний тур "Інституційний розвиток – запорука життєздатності організацій. Міжрегіональний обмін" для представників громадських об’єднань та ініціативних груп з восьми регіонів України.

16 учасників об’єднав проект "Українська регіональна платформа громадських ініціатив", що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

З Чернігова завітали три представники громадських організацій та ініціативних груп – Олена Попович, ГО "Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації"; Тетяна Пекур, ініціативна група "Еко Місто"; Ольга Палькова, Центр допомоги особам, що постраждали від військових конфліктів "Чернігів" (ЦД "Чернігів").

Гостинно приймав делегацію Фонд громади Херсона "Захист", головою правління якого є Лариса Польська. Вона на прикладі діяльності Фонду ознайомила гостей з принципами демократичного врядування та поділилася досвідом з ефективного менеджменту організацій. Цікавою та пізнавальною виявилася розповідь про дотримання Фондом, під час своєї повсякденної роботи, цінностей і основних принципів: прозорості, публічності та підзвітності, а також досвідом співпраці з громадськістю та ЗМІ.

Кожного дня учасники туру відвідували різні громадські організації. Завітали вони до Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров'я. Керівник громадської приймальні ХОФМз розповіла про досвід організації у захисті прав людини, про успішні історії роботи юристів та особливості консультування переселенців, які втекли до Херсонщини з Донбасу та Криму.

Особливо важливе значення мають також стосунки між державою і громадськими організаціями, тому заключним етапом навчального туру став круглий стіл "Будуємо мости співпраці та єдності" в конференц-залі Херсонської обласної адміністрації за участю Павла Гавриша, заступника директора Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики, начальника управління внутрішньополітичної діяльності.

Обізнані, впевнені, рішучі добровільні об’єднання громадян, створені для вирішення громадських проблем і вираження спільних інтересів, їх розгалужена система та мережа, що пов’язана в єдине ціле є ядром "третього сектору". А від суспільно-політичної активності громадських організацій, їх кількості, широкого спектру діяльності, міцності матеріально-технічної бази та організаційної спроможності залежить розвиток громадянського суспільства.






Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів