“Запальний” херсонський Новий рік. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сотні людей вийшли зустрічати 2022-й до найбільшої ялинки області перед кіноконцертним залом Ювілейний у Херсоні. Святкове дійство тривало понад п'ять годин: з 22:00 до 3 ранку.

Після опівночі ведучим ночі Олександру Мудрому та Юлії Соценко допомагала Ольга Цибульська, яка разом зі Світланою Тарабаровою стали принадою новорічної програми.

Концерт також транслювався в режимі онлайн на сайті міськради, його запис можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/0Uy3Pii_EpY

Щоправда, трохи розчарував скромністю та розконцентрованістю святковий салют - чи то очільники міста та області дослухалися до рекомендацій утриматися від піротехніки, чи то щось пішло не так. Та попри все свято вдалося.

Нагадаємо, головна ялинка Херсона увійшла до топ-10 рейтингу, який склало Державне агентство розвитку туризму України (ДАРТ).

Матеріал підготовлено у межах Медіашколи “Вгору”, що проводять Благодійна організація “Фонд милосердя та здоров’я” в партнерстві з Медіаплатформою “Вгору” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото Антона Балана
Фото Антона Балана
Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...