У Херсоні під барабани і з покришками протестували проти репресій. ФОТО, ВІДЕО

Акція протесту проти політичних репресій пройшла сьогодні біля будівлі херсонського суду, де проходить суд над керівником Каланчацької районної організації «Правого сектора» Василя Гуляєва.

Акцію провели «Правий сектор» і активісти херсонського Євромайдану.

Нагадаємо, Василь Гуляєв затриманий у зв'язку з розслідуванням нападу на українського спортсмена, боксера, багаторазового чемпіона з боксу жителя Криму Сергія Пивоваренка. 22 червня 2015 р. в Каланчаку люди в камуфляжній формі напали і побили Пивоваренко.

Активісти стверджують, що Пивоваренко був проросійським активістом, членом «Самооборони Криму». Також стверджують, що Гуляєв не брав участі в затриманні Пивоваренка, що він став «крайнім» у історії, яка викликає безліч питань. Зокрема, йшлося про те, що є дані про те, що Пивоваренко нібито в день, коли він був затриманий, розмовляв по мобільному телефону, перебуваючи зовсім в іншому місці, а не в тому що зазначене у мареріалах слідства.

Учасники акції протесту принесли на місце її проведення покришки, які пообіцяли підпалити, якщо продовжаться репресії щодо членів націонал-патріотичних організацій.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини