У Львові відбудеться зустріч з уповноваженою з прав людини Відня

У вівторок, 3 березня, львів’ян запрошують на відкриту зустріч з уповноваженою з прав людини Відня Шамс Асаді.

Австрійська чиновниця приїде до Львова, щоб долучитися до проекту «Lviv: Becoming a Human Rights City».

Під час відкритої зустрічі Шамс Асаді прочитає лекцію «Відень – місто прав людини. Чому це добре для всієї громади?». Подія відбудеться у конференц-залі на вул. Академіка Богомольця, 6. Початок лекції о 18:30. Вхід вільний для всіх охочих.

Під час своєї лекції Шамс Асаді розкаже, як змінився Відень і люди, які у ньому живуть, за 5 років існування у форматі Human Rights City. Особливий наголос Уповноважена з прав людини зробить на тому, як вдалося налагодити ефективний і тривалий діалог між місцевими політиками і громадянським суспільством.

«Жодні позитивні зміни у місті неможливі без активної участі мешканців і мешканок. Говорячи про формат “міста прав людини”, мушу наголосити, що важливою є не лише роль громадянського суспільства, але і його активна співпраця з місцевою владою. Відень почав процес входження до мережі Міст прав людини через тісну співпрацю місцевих політиків зі суспільством. Щонайменше два роки минуло, поки ми нарешті змогли назвати Відень містом, яке турбується про права», – прокоментувала Шамс Асаді свій виступ у Львові.

Human Rights Cities – це міжнародна мережа міст, які у своїх політиках та процедурах керуються цінностями прав людини, звертаючи виняткову увагу на розвиток культури різноманіття, інклюзивності і рівності. Основна мета HRC – розвинути мережу однодумців, які втілюють реальні зміни і діляться власним досвідом «перетворення на місто прав людини», суттєво збільшити кількість таких міст у Європі. Мережа HRC вважає роль міст у захисті, просуванні та реалізації прав людини життєво важливою.

Подію організовує Освітній центр з прав людини у Львові у партнерстві з Львівською міською радою та за підтримки посольства Королівства Нідерландів у Києві.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини