Ставнійчук: влада намагається скасувати адвокатську монополію в Україні

Під виглядом здешевлення правових послуг скасовують можливості для українців належно захищати свої права в судах, заявила колишня заступниця глави Адміністрації Президента та ексчленкиня Венеціанської комісії Марина Ставнійчук.

Влада в Україні має намір за будь-яку ціну скасувати в Конституції обов'язкову професійну допомогу адвокатів, заявила в коментарі "Українським новинам" колишня заступниця глави Адміністрації Президента та ексчленкиня Венеціанської комісії Марина Ставнійчук.

"Спроби влади будь-якою ціною провести зміни в Конституцію в частині обов'язкової професійної допомоги адвокатів будуть! Я в цьому переконана. Тому що скасування адвокатської монополії – складова частина механізму порушення прав людини в Україні, яку зараз намагаються впровадити "слуги", – вважає вона.

Ставнійчук додала, що цей процес пов'язаний із законодавством про працю, про так званий ринок землі, з низкою обмежувальних законів у сфері свободи слова.

"За великим рахунком, усе йде до того, що під видом здешевлення правових послуг скасовуються можливості для українців належним чином захищати свої права в судах України", – підкреслила ексчленкиня Венеціанської комісії.

Вона припускає, що в парламенті поки немає потрібної кількості голосів для ухвалення такого законопроєкту.

"Важко сказати. Але мені здається, що голосів явно не вистачає", – сказала Ставнійчук.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини