Сьогодні «день народження» німецької вівчарки. На службі у прикордонників понад 1000 собак цієї легендарної породи

А чи знаєте ви, що у Держприкордонслужбі 2/3 чотирилапих помічників, які з легкістю виявляють та затримують порушників, шукають зброю та наркотики, – саме німецькі вівчарки?

Саме 3 квітня вважається «днем народження» універсальної породи, яка є незмінним символом охорони рубежу, повідомляє ДПСУ.

Німецькі вівчарки дуже популярні у всьому світі. Уже понад 120 років вони є надійними захисниками, незамінними помічниками, вірними та відданими друзями!

Службовий собака має бути стриманим, слухняним, мотивованим, мужнім та рішучим, у потрібний момент правильно зреагувати в незвичній ситуації. Такими якостями та здібностями, зокрема, наділений «німець».

Порода виведена в Німеччині у другій половині 19 століття завдяки зусиллям засновників Клубу любителів німецької вівчарки на чолі з Максом фон Штефаніцом. Німецькі вівчарки виявилися першокласними поліцейськими й військовими собаками: у часи Першої світової війни вони прокладали телефонні кабелі, підтримували зв'язок, шукали поранених, їх використовували під час патрулювання й варти.

Популярність цієї породи зростала, тому згодом брати її на службу почали майже усі країни світу. В Україні на сьогоднішній день німецька вівчарка не менш популярна.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини