Шаман, який обіцяв вигнати Путіна, подав скаргу в Європейський суд з прав людини

Шаман Олександр Габишев, який минулого року пішки йшов до Москви, щоб вигнати з Кремля президента Володимира Путіна, подав скаргу до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) через незаконне переміщення його в психоневрологічний диспансер.

Про це повідомляє «Сибір.Реалії».

«Юристи якутського шамана Олександра Габишева, який торік пішки йшов до Москви, щоб вигнати з Кремля президента Росії Володимира Путіна, подали скаргу до Європейського суду з прав людини», - йдеться у повідомленні.

За інформацією юристів, Габишев був поміщений у психоневрологічний диспансер в Якутську незаконно – без його згоди і навіть без згоди законних представників. Раніше психіатрична експертиза на замовлення слідства визнала Габишева неосудним.

«У МОЗ Якутії на запит адвоката про примусову госпіталізацію шамана не відповіли, а те, що до нього не пускають відвідувачів, пояснили карантином. 12 травня російський ОМОН затримав і відвіз Габишева в психіатричну лікарню. За словами адвоката, Габишеву дають можливість телефонувати: на кілька хвилин у день видають телефон», - йдеться у повідомленні.

Пізніше його адвокат Ольга Тимофєєва заявила, що в диспансері Габишеву дають невідомі препарати.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини