Прокуратура відкрила дві справи за держзраду після незаконних виборів у Криму

Прокуратура АРК повідомила про підозру в держзраді двом членам так званої “виборчої комісії Республіки Крим”, які забезпечували проведення на півострові незаконних виборів.

Про це повідомила пресслужба відомства.

Вибори до так званого “Государственного совета Республики Крым” та місцеві вибори, які порушують норми міжнародного права та не визнаються більшістю країн світу, відбулися на півострові 8 вересня. Слідчі прокуратури висунули підозру голові підконтрольної Кремлю виборчої комісії Михайлу Малишеву. Обвинувальний акт стосовно нього, як зазначають у відомстві, невдовзі скерують до суду.

Додатково правоохоронці оголосили підозру й помічниці Малишева. Дівчину також підозрюють у вчиненні державної зради, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та скоєнні дій, спрямованих на захоплення державної влади. 

“Громадянка України, яка в березні 2014 року увійшла до складу незаконно утвореної “Избирательной комиссии Республики Крым”, де брала участь у підготовці та проведенні незаконного “референдуму”, усвідомлюючи незаконність окупації півострова та спроби країни-агресора її легітимізувати за рахунок таких виборів”, – зазначили в прокуратурі. 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини