Право на молоко, або Чи нормально годувати дитину грудьми «на людях»

Якщо жінка вирішила годувати дитину грудьми, вона повинна бути готовою до того, що бодай кілька разів їй доведеться зробити це у громадському транспорті, посеред вулиці чи у кафе.

Так, бо дитина має право на молоко у будь-якому місці. Визначити час, коли дитина зголодніє і встигнути до цього часу повернутися додому, не завжди вдасться, пише Конкурент.

Дуже скептично, з огидою навіть, ставляться до цього багато лучан. Це переважно ті чоловіки і жінки, у яких ще немає дітей або їхні діти «штучні». Так завжди було: найзразковіші, найрозумніші ті, хто ще не народжував. Майбутні діти їхні чисті, охайні, слухняні, не хворіють, живуть без гаджетів. І взагалі – у них усе так, як написано у книжках.

Але повернемося все ж до тих, хто став батьками. Ніколи не розуміла тих, хто засуджує мам, які, прикрившись, погодують дитину груддю. Не потрібно з них очей не зводити, не потрібно заглядати туди, куди не потрібно. Мамі достатньо, буває, і п’яти хвилин, аби її малюк заснув. Інколи мами настільки прикривають дитя, що його взагалі не видно, але сам факт, що вона годує груддю у людних місцях, продовжує когось бентежити.

Якщо красива жінка сидітиме десь у торговому центрі чи кафе у гарній сукні з доволі таки відвертим декольте, комусь спаде на думку сказати їй, що вона безсоромна і що їй ліпше прикритися? Ні. А коли ж та сама жінка годуватиме дитину, прикрившись, то вона чому безсоромна. Не бачу логіки абсолютно.

Наприклад, у США офіційно дозволили публічно годувати дітей грудьми у всіх 50 штатах. Там це нормально. І там такі ж люди, і такі ж діти, як і в Україні.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини