Понад 50 дітей з Львівщини поїхали на оздоровлення в Одесу

20 лютого розпочалася І зміна в Українському дитячому центрі ʺМолода гвардіяʺ (м. Одеса) до якого скерували 52 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з Львівщини.

Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Перша зміна в ʺМолодій гвардіїʺ  стартувала з назвою ʺМи – різні, ми – рівніʺ. Головна мета -  сформувати у дітей основи знань про права і свободи людини в суспільстві.

Програма зміни спрямована на розвиток у вихованців правової культури, усвідомлення змісту та суті прав людини, їх моральної зумовленості, взаємозв’язку з етичними, політичними та культурними нормами суспільства. Впродовж зміни планується робота кінолекторію ʺДекларація про права людини: історія і сучасністьʺ, зустрічі з працівниками правоохоронних та правозахисних органів, ток-шоу ʺБіла воронаʺ, освітньо-виховний захід ʺПравосвідомість і духовність – основи людяностіʺ, тиждень цікавих уроків у школі ʺМи пізнаємо світʺ, фотокрос ʺУ світі рівних можливостейʺ.

Окрім того, діти візьмуть участь у дебатному турнірі, QR-квесті ʺЯ і мої праваʺ.

Також, 24 лютого розпочнеться І зміна у Міжнародному дитячому центрі ʺАртекʺ (м. Київ) до якого буде скеровано 59 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з Львівщини.

До дитячих центрів ʺАртекʺ та ʺМолода гвардіяʺ направляються діти віком від 7 до 18 років, за рахунок коштів державного бюджету, путівки до яких закуповуються Міністерством соціальної політики України.

Оздоровлення в дитячих центрах триває цілорічно, термін перебування дитини в закладі становить 21 день.

Скерування до дитячих центрів здійснюється відповідно до Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України ʺМіжнародний дитячий центр ʺАртекʺ і державного підприємства ʺУкраїнський дитячий центр ʺМолода гвардіяʺ за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 27 червня 2018 року №938, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 19 липня 2018 року за № 841/32293.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини