Переселенцям на Черкащині надаватимуть безоплатну правову допомогу

ГО "Вінницька правозахисна група" забезпечує надання послуг у сфері права.

А саме безоплатної юридичної підтримки внутрішньо переміщених осіб в проекті Датської ради у справах біженців (ДРБ) "Соціально-правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України" у Вінницькій, Черкаській та Хмельницькій областях. Про це пише "Інфоміст".

Проект діє за підтримки Датської Ради у справах біженців згідно з угодою № 54  між Датською радою у справах  біженців та Вінницькою правозахисною групою від 23.05.2016 року.

В рамках нашої роботи надаватимуть безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам, зокрема:

1.Індивідуальні юридичні поради зі спеціальних юридичних питань, що впливають на ВПО.
2.Надання адміністративної підтримки з метою надання можливості отримати доступ до державних та недержавних переваг та послуг. Приклади адміністративної підтримки включають підтримку у реєстрації бізнесу, підтримку у заповненні орендних та інших договірних документів, що допомагають ВПО отримати доступ до відповідних форм та процедур.
3.Надання підтримки у отриманні цивільних документів (тобто, свідоцтв про народження, шлюб та смерть), внутрішнього паспорту та інших документів, пов’язаних із захистом та довгостроковими рішеннями по ВПО. 4.Будуть встановлюватись супутникові офіси на один день у віддалених районах області. Надання послуг також включають у себе послуги через телефонні лінії, радіопрограми, скайпконференції, колонки в газетах та друковані матеріали. Та інше.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини