Новий фільм про зіркових блогерів на DOCUSPACE

Новий фільм про зіркових блогерів на DOCUSPACE

На docuspace.org стартував показ документального фільму режисерки Лайзи Менделуп «Підборіддя». 

Стрічка розповідає про життя популярних американських інстаграм-блогерів. Індустрія блоґінгу здатна принести мільйонний заробіток, але водночас це прагматичний світ. 

Красивому 16-річному Остіну Тестеру стає затісно в рідному містечку. В інтернеті хлопця обожнюють тисячі молодих дівчат, але йому цього замало. Нарешті Остіна знаходить менеджер із Лос-Анджелеса і здійснює його мрії. Та чи такого життя прагнув юнак? Фільм «Підборіддя» має відзнаки американського кінофестивалю «Санденс» та британського Sheffield Doc/Fest. 

Українському глядачеві цей фільм буде доступний на платформі DOCUSPACE до кінця вересня.

Популярна співачка, композиторка, ютюб-блогерка й амбасадорка стрічки «Підборіддя» Jerry Heil розказала про свій досвід у соцмережах: 

«Не всі двері відчиняються, коли ти стаєш знаменитим, як думає головний герой. У тобі мусить лишатися людяність. Однак це неправда, що початківець без команди не здатен створити свій бренд у соцмережі. Коли я запускала «Охрана-отмєна», нас було тільки двоє! Без жодних вливань, тому все можливо, якщо ви вирішите, що блогерство – то ваше». 

Про злети та падіння популярних українських блогерів-тінейджерів, про межу між зйомками документального кіно і відеоблогерством, а також про особливості побудови успішних фестивальних стратегій поговоримо під час супровідних онлайн-дискусій, які транслюватимуться на docuspace.org, а також у Facebook та YouTube фестивалю Docudays UA. 

11 вересня/19:00 
Мегапопулярність у соцмережах: як насправді живуть блогери?
Аудиторія соцмереж жорстока й примхлива, а рекламодавці вибагливі та мінливі, тож націлені на успіх блогери змушені працювати і вдень, і вночі, аби розкрутитися. Чим насправді жертвують блогери заради своєї популярності? 

18 вересня/19:00
Tête-à-tête з Лайзою Менделуп і Остіном Тестером
16-річна зірка відеоблоґінгу і режисерка-документалістка в певному сенсі перебувають в одному човні – обоє звертаються до світу за допомогою камери. Утім, про те, де пролягає межа між зйомками документального кіно та відеоблогерством, про приватне й публічне перед відео- і кінооб’єктивами, про оманливу простоту роботи з «рухомими зображеннями» і соціальними мережами, а також про стосунки між собою, розкажуть режисерка фільму «Підборіддя» Лайза Менделуп і її герой – відеоблоґер Остін Тестер. 

25 вересня/19:00 
DOCU/PRO talk зі Стефані Фукс 
Про особливості побудови успішних фестивальних стратегій для документальних фільмів розкаже Стефані Фукс, менеджерка Autlook Filmsales, дистриб’юторка фільму «Підборіддя». Autlook Filmsales є однією з найвпливовіших сейлз агенцій на ринку документального кіно. 

DOCUSPACE – це онлайн-кінотеатр Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Щомісяця на цій платформі з’являються нові документальні фільми. 

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...