Новий фільм про зіркових блогерів на DOCUSPACE

На docuspace.org стартував показ документального фільму режисерки Лайзи Менделуп «Підборіддя». 

Стрічка розповідає про життя популярних американських інстаграм-блогерів. Індустрія блоґінгу здатна принести мільйонний заробіток, але водночас це прагматичний світ. 

Красивому 16-річному Остіну Тестеру стає затісно в рідному містечку. В інтернеті хлопця обожнюють тисячі молодих дівчат, але йому цього замало. Нарешті Остіна знаходить менеджер із Лос-Анджелеса і здійснює його мрії. Та чи такого життя прагнув юнак? Фільм «Підборіддя» має відзнаки американського кінофестивалю «Санденс» та британського Sheffield Doc/Fest. 

Українському глядачеві цей фільм буде доступний на платформі DOCUSPACE до кінця вересня.

Популярна співачка, композиторка, ютюб-блогерка й амбасадорка стрічки «Підборіддя» Jerry Heil розказала про свій досвід у соцмережах: 

«Не всі двері відчиняються, коли ти стаєш знаменитим, як думає головний герой. У тобі мусить лишатися людяність. Однак це неправда, що початківець без команди не здатен створити свій бренд у соцмережі. Коли я запускала «Охрана-отмєна», нас було тільки двоє! Без жодних вливань, тому все можливо, якщо ви вирішите, що блогерство – то ваше». 

Про злети та падіння популярних українських блогерів-тінейджерів, про межу між зйомками документального кіно і відеоблогерством, а також про особливості побудови успішних фестивальних стратегій поговоримо під час супровідних онлайн-дискусій, які транслюватимуться на docuspace.org, а також у Facebook та YouTube фестивалю Docudays UA. 

11 вересня/19:00 
Мегапопулярність у соцмережах: як насправді живуть блогери?
Аудиторія соцмереж жорстока й примхлива, а рекламодавці вибагливі та мінливі, тож націлені на успіх блогери змушені працювати і вдень, і вночі, аби розкрутитися. Чим насправді жертвують блогери заради своєї популярності? 

18 вересня/19:00
Tête-à-tête з Лайзою Менделуп і Остіном Тестером
16-річна зірка відеоблоґінгу і режисерка-документалістка в певному сенсі перебувають в одному човні – обоє звертаються до світу за допомогою камери. Утім, про те, де пролягає межа між зйомками документального кіно та відеоблогерством, про приватне й публічне перед відео- і кінооб’єктивами, про оманливу простоту роботи з «рухомими зображеннями» і соціальними мережами, а також про стосунки між собою, розкажуть режисерка фільму «Підборіддя» Лайза Менделуп і її герой – відеоблоґер Остін Тестер. 

25 вересня/19:00 
DOCU/PRO talk зі Стефані Фукс 
Про особливості побудови успішних фестивальних стратегій для документальних фільмів розкаже Стефані Фукс, менеджерка Autlook Filmsales, дистриб’юторка фільму «Підборіддя». Autlook Filmsales є однією з найвпливовіших сейлз агенцій на ринку документального кіно. 

DOCUSPACE – це онлайн-кінотеатр Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Щомісяця на цій платформі з’являються нові документальні фільми. 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини