На Херсонщині на десятки мільйонів ремонтуватимуть мости на автотрасах

На Херсонщині на десятки мільйонів ремонтуватимуть мости на автотрасах

Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини" оголосила тендер на капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування на кордоні Миколаївської області: Станіслав - Білозерка.

Про це повідомляється на порталі державних закупівель Prozorro. 

Очікувана вартість робіт склала 12 млн 835 тис.гривень. Заявки на участь претенденти можуть подавати до 8 лютого. А вже 9 лютого пройде аукціон. Виграє учасник з найменшою ціновою пропозицією. 

Раніше стало відомо, що збираються відремонтувати також міст на автомобільній дорозі загального користування Мала Лепетиха - Верхній Рогачик.

Очікувана вартість робіт цього об'єкту - 5 млн 76 тис. гривень. Свої заявки учасники можуть подавати до 5 лютого. 8 лютого має відбутися аукціон за право отримання підряду. 

У тендерній документації зазначається, що заплановані укріплювальні роботи й облаштування дорожнього полотна.

Тема з будівництвом та ремонтом мостів на Херсонщині вже не перший рік є дуже резонансною. Приміром, легендарний мостоперехід у Херсоні між мікрорайонами ХБК і Таврійський будують уже майже десять років, але результати все ще доволі мізерні. Натомість у це “велике будівництво”, як у ненаситну пащу хижого звіра, продовжують “вливати” сотні мільйонів. Нещодавно стало відомо, що невдовзі буде оголошено ще один тендер на ці роботи у сумі 1,2 мільярда гривень.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини