Мінветеранів: Кабмін зможе ефективніше захищати права ПЦУ і українців у Криму

Кабінет міністрів України планує прийняти постанову, яка допоможе захистити права релігійної громади Кримської єпархії Української православної церкви (УПЦ) в окупованому Криму, а також зберегти українську ідентичність на півострові.

Про це поінформувала міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда під час зустрічі з архієпископом Сімферопольським і Кримським УПЦ Кліментом, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на пресслужбу Мінветеранів.

«Під час зустрічі вони обговорили питання захисту релігійної громади Кримської єпархії Української православної церкви в Криму, а також збереження української ідентичності на півострові. Ці питання можуть бути врегульовані відповідною Постановою КМУ, яку наразі підготували в Мінветеранів», – йдеться у повідомленні.

Крім того в ході зустрічі, в якій також взяли участь начальник профільного управління Мінветеранів Сергій Мокренюк та головний редактор газети «Кримська світлиця» Андрій Щекун, обговорили питання яким чином потрібно діяти, аби в інформпросторі на території тимчасово окупованого півострова розповсюджувати український контент, щоб протидіяти російській пропаганді.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини