Екс-нардеп: КПВВ на лінії розмежування перетинають тисячі людей, а там навіть швидка не чергує

На КПВВ на лінії розмежування потрібно створити належні умови, адже лінію розмежування перетинають тисячі людей, більшість з яких – пенсіонери, проте там навіть швидка не чергує.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка V-VII скликань Олена Бондаренко.

Гостя ток-шоу зауважила, що відсутність вимоги раз на рік оновлювати перепустки тим, хто перетинає лінію розмежування на Донбасі, це вже є великим досягненням.

"Що стосується роботи КПВВ, мене більше цікавлять побутові умови. Послухайте, у нас за ці шість років на КПП під час перетину лінії розмежування померло в чергах, в тисняві більше п'яти десятків людей похилого віку. І найстрашніше, вдумайтеся, ось шостий рік війна, шостий рік у нас є ці КПП, і ми з жахом дізнаємося, що навіть карета швидкої допомоги не чергує. Ось як?" – заявила Олена Бондаренко.

Вона наголосила, що КПВВ перетинають тисячі людей, більшість з яких – люди похилого віку, які їдуть за своїми пенсіями. Окрім того, разом із батьками лінію розмежування перетинають багато дітей.

Олена Бондаренко наголосила, що для людей необхідно створити належні умови на КПВВ. Вона каже, що держава має поважати право цих людей на отримання пенсій, стипендій тощо. З її слів, натомість нині відбувається дискримінація мешканців непідконтрольних територій.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини