“За наказом Сталіна у Харкові збудували кооперативний будинок «Слово». Найвидатніших українських письменників заселяють у комфортні квартири. Усі вони стали учасниками експерименту, спрямованого на виведення нового типу радянського письменника та тотальний контроль над процесом творчості з метою створення єдиного художнього методу соціалістичного реалізму та не кожен із письменників погоджується оспівувати культ Сталіна”, – зазначають у дописі.
Режисер поділився про досвід зйомок у цьому фільмі:
“Це була дуже особиста для мене робота. Особиста тим, що вона наче була продовженням тез, з якими я працював у виставі «Херсон», про власну родину, яка була під тортурами радянської влади. Вона переросла у тему знищення української інтелігенції й української культури під час репресій тридцятих”, – додав Андрій Май.
Журналісти Медіаплатформи “Вгору” розповіли про те, як режисер Андрій Май випадково потрапив на зйомки фільму «Будинок “Слово”. Нескінченний роман», про роль Володимира Сосюри та життя в окупації Херсона.
Медіаплатформа «Вгору» використовує файли cookie для покращення роботи сайту, аналізу відвідувань. Ми також можемо збирати персональні дані, такі як ім’я, ел. пошта чи номер телефону, лише за вашої згоди.