Підтримати нас

«Укрпошта» взяла в лізинг фургони МАЗ за 34 мільйони

22 травня 2018 01:47
454
Поширити:

ПАТ «Укрпошта» 25 квітня за результатами тендерів уклало дві угоди з ТОВ «ОТП Лізинг» про послуги у сфері фінансового лізингу на загальну суму 33,65 млн грн

Спершу за результатами аукціонів договори підписали на загальну суму 38,00 млн грн., однак того ж дня вона була знижена додатковими угодами на 13% – до 33,65 млн грн, передає видання Наші гроші.

У лізинг взяли 20 нових вантажних автомобілів СКС-М4371-02УК виробництва ТОВ «Партек Україна» Василя Волощука і Андрія Бородкіна у 2017 році на базі МАЗ-4371С0-540-000 Євро 5 із гідробортом і фургоном. Вказана назва моделі може свідчити, що ця збірка сертифікована ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» Сергія Калюша і Михайла Городових.

У специфікаціях вказана загальна вартість 26,17 млн грн. і ціна за одиницю 1,31 млн грн.

Сума договорів включає 7,85 млн грн. авансу, 275 тис грн. комісії за організацію, 18,32 млн грн. відшкодування вартості автівок і 7,21 млн грн. винагороди «ОТП Лізингу».

Після закінчення строку лізингу і здійснення всіх платежів право власності перейде від «ОТП Лізингу» до «Укрпошти». Гарантійний строк складає рік або 100 тис км пробігу.

Компанію «ОТП Лізинг» із європейської фінансової групи «OTP Group» зареєстровано на кіпрський офшор «ОТП Холдінг Лімітед», директором є Андрій Павлушин. У минулому році «Укрпошта» уклала з переможцем лізингових угод на 44,17 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Бест Лізинг», зареєстроване на адвоката Олександра Ванжу за адресою масової реєстрації по вул. Зоологічна, буд. 4а, кв. 139. Воно вказало в держреєстрі контактний номер телефону 0443311311, яким також користувалося ТОВ «Віейбі Лізинг» («VAB Лізинг»), що належить Людмилі Золотарьовій та її ж ТОВ «НВЛ». Золотарьова з «НВЛ» значаться засновниками ТОВ «Компанія з управління активами «ВіЕйБі Ессет Менеджмент», ТОВ «ВіЕйБі Експрес» і ТОВ «ВіЕйБі Груп». Раніше ці чотири фірми зі схожими назвами належали збанкрутілому «ВАБ Банку» Олега Бахматюка, доки ФГВФО не продав їх на аукціоні.

Торік саме «ВіЕйбі Лізинг» виступав єдиним суперником на всіх аналогічних автомобільних торгах «Укрпошти», виграних «ОТП Лізингом».

Нині виробника «Партек Україна» записано на черкащанина Василя Волощука і киянина Андрія Бородкіна. За даними системи «YouControl», у 2016 році партнером Бородкіна був Юрій Бишовець. Компанія зареєстрована по вул. Кільцева, 4-Н у с. Петропавлівська Борщагівка на околиці Києва, де знаходиться станція техобслуговування.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ