Підтримати нас

Кремлівські пропагандисти використали «Татусеву доньку»

04 жовтня 2018 13:20
710
Поширити:

«…Козли! Дебіли!» Таку емоційну характеристику дала «бойовим тролям Кремля» правовласниця викраденого (бо взяти без дозволу означає вкрасти) ними твору. 

Проросійські пропагандисти використали роботи відомої української художниці-волонтерки Беати Куркуль. На своїй сторінці в Facebook #Беата написала: «Ну не пиииип...-сы, а?».

Крадене і недолуго перероблене зображення кремлівські «автори» назвали «Информационный солдат» та розмістили із лого «антимайдан» і закликом: «Если ты против Киевской Хунты и поддерживаешь русский мир – присоединяйся!». Поверх беретного знака українських прикордонників вчепили кокарду з двоголовим орлом. «Вот встанет оно вам поперек глотки, ей-богу. Нефиг курицу свою лепить поверх нашей кокарды», – відреагувала на це Беата Куркуль.

Хто не в курсі, свої картини Беата творить на основі реальних фото реальних людей. Твір, який вкрали прокремлівські пропагандисти, відомий на всю Україну. І називається він «Татусева донька». На картині зображено #прикордонника Женю #Гладкова та його доньку Дашу. Зараз їй 5 років, а тоді ледь виповнилося півтора. Коли Даша бачить зображення , завжди каже: «Це тато, а це – я!» Сподіваємося, «витвір» проросійськиих «художників» дівчинка не побачить. 

«Цензурних слів бракує»,– відреагував на це неподобство Євген Гладков, який зараз служить у Харківському прикордонному загоні. На картину Беати Женя потрапив завдяки посіпакам того самого «русского міра», які відправили прикордонника на госпітальне ліжко. У листопаді 2014-го Женя підірвався на розтяжці під Красною Талівкою на Луганщині. Беата Куркуль та її чоловік – волонтер Микола Авдєєв – відвідували поранених бійців. Тоді й познайомилися з Євгеном.

Усім відомо, що для кремлівських ідеологів крадіжка – норма. У них навіть двоголовий орел поцуплений Московією у Візантії. Тож своїми діями вони нікого не здивували, швидше розлютили. А чого іще чекати від країни брехунів та злодіїв? Від тих, хто украв у нас Кримський півострів, краде території на Донеччині та Луганщині, краде людські долі, а найгірше – краде життя найкращих синів та дочок українського народу. 

На фото в додатку – біл-борди на основі ілюстрації «Татусева донька», розміщені у Краматорську (зима 2016-го), а також фото від DARKHUNTERua, на якому Женя Гладков та Даша на тлі картини «Татусева донька» (Харків, травень 2017-го).

${gallery:2ca10d5fcef5cc5d655142e9dbaee215}

Владислав Гаврилюк

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів