Фракція “РПЛ” має ту ж особливість, що й “Батьківщина” - частина депутатів регулярно відсутня на голосуваннях навіть тих законів, серед ініціаторів яких є їхні однопартійці.
Наприклад, Радикальна партія наполягає на продовженні заборони продажу сільгоспземлі. Її лідер Олег Ляшко задля цього навіть влаштовує перфоманси із вживанням чорнозему на трибуні парламенту. Однак за продовження мораторію на продаж землі, ініційованого, зокрема, радикалом Артемом Вітко, не голосував сам Вітко, радикал Сергій Рибалка і їхній колега Попов.
На голосуванні в першому читанні широко розрекламованого законопроекту “Купуй українське” від Олега Ляшка та його однопартійця Віктора Галасюка Вітко і Попов були відсутні, а Корчинська не голосувала.
Аналогічна доля спіткала законопроект щодо децентралізації авторства Ляшка і Галасюка. На фінальному голосуванні за закон були відсутні “радикали” Галасюк, Лозовой, Мосійчук, Попов, Огнєвіч, не голосували - Вітко, Амельченко, Рибалка, Лінько, Артеменко і Вовк.
За закон щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляції), серед авторів якого не було радикалів, але який відповідає програмній тезі РПЛ про “мінімум перевірок та бюрократії”, ляшківці у першому читанні не дали жодного голосу.
Також низькою підтримкою радикалів користувалася низка “антикорупційних законів”. За закон “Про судоустрій та статус суддів”, який продовжував судову реформу, проголосував лише 1 представник партії Ляшка з 21-го - Артем Вітко. Створення Вищого антикорупційного суду у другому читанні підтримали тільки двоє “ляшківців” - Вітко і Корчинська. Створення Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів у першому читанні підтримав тільки Вітко.
Це попри те, що в програмі РПЛ є обіцянки забезпечити конфіскацію та націоналізацію майна корупціонерів і олігархів-спонсорів сепаратизму, а також гасла про боротьбу з корупцією.